Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 25 Mayıs 2024

7 Adımda Daha Uzun Bacağa Sahip Olun

7 Adımda Daha Uzun Bacağa Sahip Olun

Uzun ince ayaklar muhtemelen her kadının arzusudur. Ama çoğu kadın bu ayaklara sahip olamamaktan yakınmaktadır. Ama sorun yok. Bir kaç basit yolla, boyu kısa olanlar bile uzun ayaklı görünüme sahip olabilirler.

Basit renkler seçin

Ayaklarınız kısaysa giyinmiş olduğunuz renkleri gözden geçirmenizde fayda var. Çok renkli kıyafetler vücudu bölümlere ayırmış gibi göstereceğinden ayaklarınız da o oranda kısa görünecektir. Basit renklerle bu durumdan uzaklaşmanız mümkün.

Kısa etek

Mini etekler uzun ayak efekti vereceğinden ayaklarınız daha uzun görünecektir. Mini uygun olmayan yerlerde ise midi etek tercih edebilirsiniz.

Topuktan bağlanan ayakkabılardan uzaklaşın

Topuktan bağlanan ayakkabı ayağı bölüme ayırarak ayakları olduğundan daha da kısa göstermektedir.

Yüksek topuklu ayakkabı ilk tercihiniz olsun

Tam bu anda yüksek topuklu ayakkabılar devreye giriyor. Yüksek topuklu ayakkabılar olduğunuzdan daha uzun göstererek sizi bu sıkıntınızdan kurtarıyor.

Yüksek bel

Düşük bel pantolon ve etekler ayak boyunu doğal olarak kısa göstermektedir. Kısa ayağa sahip olan kişilerin beli yüksek olan giysileri tercih etmeleri bu sorunu ortadan kaldıracaktır.

Dar pantolonlardan kaçının

Dar giysilerinizi boru formatındaki kıyafetler ile değiştirebilirsiniz.

Maksi Etekler

Maksi etekler sadace ayaklarınızı uzun gösterecek ve sizi daha zarif gösterecektir. Dikkat etmeniz gereken bir nokta var – elbiseleriniz yerlerde sürünmesin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz