Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 25 Mayıs 2024

Yaza Pürüzsüz Bacaklarla Girmek İsteyenlere

Yaza Pürüzsüz Bacaklarla Girmek İsteyenlere

Özellikle de epilasyon sonrası bacaklarda oluşan kötü görünüm tüm bayanların ortak sorunudur. Bacaklardaki batık lekeleri ve oluşan kırmızı noktalar kısa etek giymeyi zorlaştırırken bu sorunun çözümü olabilecek iki uygulama bulunmaktadır. Yaza pürüzsüz bacaklarla girmek isteyenlere iki farklı seçenek sunulmaktadır. Bunlardan ilki pürüzsüz bacaklara kavuşmanızı sağlayacak lazer epilasyon uygulamalarıdır.

Lazer epilasyon direkt olarak kıl köklerini hedef aldığı için batık oluşumunu engellerken aynı zamanda kalıcı epilasyon başarısı sağlayarak birkaç seans sonrasında epilasyon sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Lazer epilasyon bacak bölgesine uygulanabildiği gibi aynı zamanda koltuk altı, bikini bölgesi, göğüs ve yüz bölgesi gibi tüm vücut bölgelerine uygulanabilmektedir.

Bir diğer uygulama ise ağda ve jilet işleminden sonra uygulanabilecek pürüzsüz bacaklar için bitkisel çözüm önerileridir. Bunun için bacaklarınızı ham ipekten oluşan bir kese ile iyice keseledikten sonra eşit miktarda karıştırılan limon suyu ve susam yağından oluşan maske uygulanmalıdır. Bu maske yaklaşık olarak 30 dakika kadar bacakta tutulur ve daha sonra nemli bir bez ile silinir ya da ılık su ile yıkanır. Maskenin haftada bir kere uygulanması yeterlidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz