Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Temmuz 2024

Daha ince görünmek için yararlı ipuçları

Daha ince görünmek için yararlı ipuçları

Bildiğimiz gibi biçimli ve daha ince bir vücuda sahip olmak, gerekli kurallara uymaktan geçiyor. Ek olarak isteğe uygun katı diyetleri ve sağlam spor programlarını sınırlamak da olabilir. Çünkü, ince görünmek günümüzde son derece basit formüllerle mümkün hale gelmiştir.

Modern dönemin başarıları ve onlardan yararlanan diyet uzmanları bu yönde gerekli çalışmalar yapmaktadır. Aynı çalışmalara korse yöntemi için de geçerlidir. Göbeği kaplayan korselerden kullanmak öneriler arasındadır.

Vücuttaki sarkmaları toparlayan, daha ince bir görünüme kavuşturan korseler iç giyim kullanılan önemli unsur olarak kabul edilir. Kıyafetlerin tasarımına ve rengine uygun tercih etmeye de dikkat etmek gerekir. Korseleri kullanırken göğüs faktörü de dikkate alınmalıdır. Akabinde doğru elbise ve alt kıyafeti seçmek de son derece önemlidir. Örn: aşağı doğru V şeklinde inen bluzlar tercih edilebilir. Bazı kadınların arzusu uzun ve ince görünmektir. Bunun için moda danışmanları tek renk giyinmeyi önerir. Bilekten bağlı ayakkabılardan ve botlardan uzak durulması önerilir. Koyu renkte olan korse türleri vücut tipinize uygunsa eğer bunda bir sakınca yok. Buna buna bağlı olarak giyeceğiniz kıyafetlerin açık renk olmamasına dikkat etmek gerekir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz