Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 23 Haziran 2024

Burundaki Siyah Noktalar

Burundaki Siyah Noktalar

Burundaki Siyah Noktalar  gözeneklerin vücut atıkları ile dolması ile oluşur. Özellikle biz kadınların korkulu rüyası haline gelen bu siyah noktalardan kurtulmanın çözümü ise çok basit. Güzellik salonlarında yüz tl ler alınan bu temizleme işlemini aslında aylık 5 tl gibi bir rakama halledebilirsiniz.

Piyasada birçok yüz temizleme ürünleri bulunuyor. bunların birçoğu işe yaramadığı gibi bir çoğu da cilde arar veriyor. Ben sizlere kendiminde kullandığı yüz temizleyicisi Ossion markayı öneriyorum. Birçok güzellik salonunda gördüğüm zamanında yüz tl ler verdiğim yüz temizliğini hep bu ürün ile yapıyorlardı. Sonunda bir bakayım dedim ve şişesi 5 TL olan bu ürün 1 ay kadar gidiyor hergün uyguladığınızda. Aslında günlük temizleyici olarak geçiyor ancak haftada 1 yada 2 defa fazlası ile yeterli oluyor. ben biraz pimpirikli olduğumdan hemen hemen hergün yapıyorum.

Ossion yüz temizleyici ürünü bir pamuğa dökerek cildiğinzde oval ve özellikle siyah noktaların üzerinde bastırarak pamukla masaj yaparcasına silin. Ben yüzümü toplamda 1,5-2 dakika kadar siliyorum. Yüzünüzde müthiş rahatlama hissedeceksiniz. Siyah noktaların tamamının %100 başarı ile kaybolduğunu göreceksiniz. Gözenekleriniz hava almaya başlayacağından yaşlanma ve kırışıklıklarınız da gecikmiş olacak. 2. uygulama seansınızı bu gözeneklerin yoğun olduğu bölgelerin kaşınmaya başlaması ile uygulayabilirsiniz. Çünkü gözenekler tekrar kapanmaya başladığında hava alamadığından kaşıntı yapmaya başlarlar.

Özellikle kadınlar için temizlik çok önemlidir. Hiçkimse yüzünde siyah nokta olsun istemez ancak herkesinde bütçesi her ay 100 tl vererek temizletmeye yetmez. Sizin için bundan sonra hayat boyu vazgeçilmez kesin çözüm. Biraz tanıtım gibi oldu ama gerçekten kaliteli ve lazım bir ürün. Ossion Daily Pore Toner ile burundaki siyah noktalara son.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz