Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Temmuz 2024

Saçları Gürleştirmek İçin

Saçları Gürleştirmek İçin

Saçlarınızı doğal yöntemlerle gürleştirmek biraz zordur. Bir çok kişi saçlarının eskisi gibi gür olması için sıfır kestirir. Fakat bu yöntemle istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Saçlarınızın eskisi gibi gür olmasını istiyorsanız bunu yapmanın bir çok yolu vardır. Sadece doğru yöntemler ile saçlarınızı istediğiniz gibi gürleştirebilirsiniz. Şimdi sizlere birkaç doğal yöntem ile saçlarınızı nasıl gürleştireceğinizi anlatalım.

Gur-saclar-icin

Isırgan Otu

İçinde su olan bir kap içine biraz ısırgan otu koyarak bir çay demler gibi uygulamayı yapınız. 5 -10 dk. Kadar kaynattıktan sonra saçlarınız temizken saç diplerine ve uçlarına sürerek bu uygulama en az 1 gün saçınızda kalmalı ve bu uygulamayı hafta da 2 defa yaparak saçlarınızın gürleşmesinde kullanabilirsiniz.

Sıcak Yağ

Evinizde yapacağınız bu uygulamayı bir yardımcı ile yapmalısınız. Saçlarınızın diplerine sıcak yağ masaj yaptırın. Bu uygulama ile kısa bir zaman içinde istediğiniz sonuç alabilirsiniz. Sıcak yağ sadece saç derisine uygulayarak kullanılmalıdır. Kullanacağınız yağlar ise hindistan cevizi yağı, zeytinyağı, vs. gibi yağları kullanabilirsiniz. Bu yağları sadece biraz ısıtıp saç derisine uygulayarak iyi bir sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

Yumurta Akı

Yumurta akı ile yapacağınız uygulama ile saçları gürleştirebilir, yumuşatabilir, ve parlaklık sağlayabilirsiniz. Bu yöntem ile saçlarınız daha sağlıklı olacak ve gözle görülür bir şekilde gürleştiğini göreceksiniz. Eğer isterseniz kesin bir sonuç almak istiyorsanız bir doktor tavsiyesi ile de saçınız için daha olumlu tavsiyeler alabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz