Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 21 Mayıs 2024

Ombre Saç Trendi

Ombre Saç Trendi

Saçların uçlarını boyatarak balyaj modellerine dönüştürme günümüzde oldukça popüler saç modelleri haline geldi. Eğer saçlarınız ombre balyaj modellerine uygunsa sizin de oldukça güzel görünmeniz kaçınılmaz görünüyor. Ombre saç modeli saçların diplerinden başlayarak koyu saçtan açık saç modeline doğru akış ile gerçekleşen ve ortaya çıkarılan bir modeldir. Saç uçlarında daha açık bir renk elde etmek için ağartılması olayıdır, ombre modeli.

ombre-sac-trendi

Eğer saçlarınız ince ve düz bir yapıya sahipse siz de ombre modelini deneyenilirsiniz. Eğer aynı saç modelinden sıkıldıysanız saç modelinizin üzerine ombre modelini uygulayarak saçınızın modelini değiştirebilirsiniz. Bu sizin yeni bir görünüm sağlamanıza yardımcı olacaktır. Eğer saçınızı boyatmak ve ağartmak istemiyorsanız ombre saç ucu parçalarından da ekleyebilirsiniz. Eğer saç boyama hakkında bilginiz varsa evde kendiniz de saç uçlarınızı boyayarak kendi ombre modelinizi oluşturabilirsiniz.

Genelde bizim saç uçlarımız kuru ve neme ihtiyaç duyduğundan saç ağartma pek fazla tercih edilen bir yöntem değildir. Arka arkaya birden fazla saç ağartmaktan da kaçının. Bu modeli uygulayacaksanız eğer saçınıza ekstra bakım gerektiğini de unutmayın. Haftalık saç bakımlarınızı ihmal etmeyin ve saçınızın beslenmesine de dikkat edin.

sac-uclarina-boya-modelleri-2 sac-uclarina-boya-modelleri-3 sac-uclarina-boya-modelleri-4 sac-uclarina-boya-modelleri-5 sac-uclarina-boya-modelleri-6 sac-uclarina-boya-modelleri-7 sac-uclarina-boya-modelleri-8 sac-uclarina-boya-modelleri-9 sac-uclarina-boya-modelleri-10 sac-uclarina-boya-modelleri-11 sac-uclarina-boya-modelleri-12 sac-uclarina-boya-modelleri-13 sac-uclarina-boya-modelleri-14 sac-uclarina-boya-modelleri-15 sac-uclarina-boya-modelleri-16 sac-uclarina-boya-modelleri-17 sac-uclarina-boya-modelleri-18 sac-uclarina-boya-modelleri-19 sac-uclarina-boya-modelleri-20

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz