Köşe Takımları Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Köşe Takımları Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Son yıllarda ev dekorasyonlarında tercih edilen köşe takımları oldukça rağbet görmekte ve farklı model ve tarzları ile dikkat çekmektedir. Köşe takımı alırken dikkat edilmesi gereken önemli bir kaç detayı göz önünde bulundurarak evinizin dekorasyonu için tercih edebilirsiniz. Modern görüntüsü ve az yer kaplamasından dolayı tercih edilen köşe takımları salon veya oturma odası dekorasyonlarınızda farklı bir tarz oluşturarak, evinize ferahlık getirir ve kullanım alanınızı daraltmadan hareket serbestliği oluşturmaktadır. Köşe takımı alırken öncelikle dikkat edilmesi gereken ayrıntı makas mekanizmalarıdır. Makas mekanizması ne kadar kaliteli olursa kullanım süresi o kadar uzun olur. Köşe takımını kullanacağınız oda küçük ise yataklı ve sandıklı olması tercih edilmelidir. Geniş bir oda için köşe takımı tercih edecekseniz, büyük ölçülerde ve berjer’li köşe takımları daha şık bir görüntü oluşturmanızı sağlayacaktır.

Salonda kullanacağınız köşe takımlarında kumaş olarak; şönil, kadife, leke tutmayan cinslerde kumaşları tercih edebilirsiniz. Oturma odalarınızda ise; keten, sentetik, viskon ve koton cinsi kumaşlar tercih edebilirsiniz. Evinizin renklerine ve sizin tarzınıza hitap eden köşe takımlarını tercih edebilirsiniz. Kalite ve fiyat ilişkisine mutlaka dikkat etmeli ve bu ikisinin doğru orantılı olmasına özen gösterilmelidir. Özel yapım köşe takımı yaptırılacaksa ölçülerinin doğru alınması ve kullanacağınız odanın şeklinin dikkate alınması gereklidir. Köşe takımının köşe kısmının düzgün birleştirilmiş olması da önemli bir detaydır.

 Evinize Yeni Mobilya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz | Deevans.net ...  Köşe Takımları Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir alvays kose takimiKöşe Koltuk Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? | Evhayat  Köşe Takımları Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir koltuk takimiKoltuk takımı alırken nelere dikkat etmeliyiz? - Ekto Dizayn  Köşe Takımları Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir angelKöşe Koltuk Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? | EvHayat  Köşe Takımları Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir marrakesh by designKoltuk takımı alırken nelere dikkat etmeliyiz? | Bilgi Evim, Örgü ...  Köşe Takımları Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir 10802069 629147973857599 7660288925491074445 nkecioren-mobilya-boya-fiyatlari-ankara-mobilya-boyama-mobilya-tamirat ...  Köşe Takımları Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir kecioren mobilya boya fiyatlari ankara mobilya boyama mobilya tamirat 19Bir önceki yazımız olan Oturma Gruplarını Tercih Ederken Dikkat ...  Köşe Takımları Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir en rahat kc3b6c59fe takc4b1mlarc4b1 2014 2015 3 resize6182c386

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir