Küçük Evler Dekorasyon İle Nasıl Büyük Gösterilir?

Küçük Evler Dekorasyon İle Nasıl Büyük Gösterilir?

Ev tasarımı yapılırken önem verilmesi gereken konulardan biri evin son derece ferah görünmesi gerektiğidir. Yani ev tasarlanırken bir sürü eşya ile doldurmak evin hem daha küçük görünmesine neden olur hem de oldukça havasız bir ortamda yaşamak zorunda kalmanız demektir. Özellikle küçük bir evi olanlar evin dekorunda ferahlığa çok dikkat etmelidirler. Mesela salonunuz dar ise oturma gurubundan ziyade bir köşe koltuk tercih edebilirsiniz, eğer yeriniz varsa köşe koltuğun yanına bir tane de berjer ya da puf koyarak daha ferah ve şık bir ortam yaratabilirsiniz.

Evi küçük olanların dekorasyon yaparken dikkat etmeleri gereken bir diğer nokta perdelerin açık renkte olmasıdır. Eğer koyu renkli bir perde tercihi yaparsanız eviniz son derece havasız ve basık görünebilir. Ama açık renk tercih ettiğinizde eviniz daha geniş ve ferah bir görünüme erişir.

Küçük bir evi olanlar çok fazla eşya almamalıdırlar. Yani salona gümüşlük, konsol tarzı detaylar koyulmamalıdır. Çünkü bu parçalar salonunuzu sadece daraltır ve eşya kalabalığından boğulursunuz. Eğer ferah bir ev istiyorsanız öncelikli olarak fazla eşya alışkanlığından vazgeçmeniz gerekir. Çünkü bir evde özellikle de bu ev küçük bir evse fazla eşya koyulması demek o evin çok sağlıklı bir ortam olmaması anlamına gelir. Evinizin ferah görünmesini ve daha büyük görünmesini istiyorsanız eşya kalabalığından kesinlikle vazgeçmelisiniz.Küçük Odalar Nasıl Daha Büyük Gösterilir 24 Dekorasyon İpuçu ...  Küçük Evler Dekorasyon İle Nasıl Büyük Gösterilir? kucuk evleri daha buyuk gostermek icin dekorasyonKüçük Odalar Nasıl Daha Büyük Gösterilir 24 Dekorasyon İpuçu ...  Küçük Evler Dekorasyon İle Nasıl Büyük Gösterilir? kucuk odalari buyuk gostermek icin dekorasyon ipuclari 2015... Evler Nasıl Daha Büyük Görünür?Dekorasyon Cini | Dekorasyon Cini  Küçük Evler Dekorasyon İle Nasıl Büyük Gösterilir? kucuk evler nasil daha buyuk gorunur dekorasyon fikirleri mobilya duvar boyasi uygulamalari 7Küçük oda nasıl büyük gösterilir? | Dekorasyon ve Tadilat ...  Küçük Evler Dekorasyon İle Nasıl Büyük Gösterilir? kucuk oda tasarimi 4Küçük oda nasıl büyük gösterilir? | Dekorasyon ve Tadilat ...  Küçük Evler Dekorasyon İle Nasıl Büyük Gösterilir? kucuk oda tasarimiKüçük Ev Nasıl Büyük Gösterilir ? | İlginç Fikir  Küçük Evler Dekorasyon İle Nasıl Büyük Gösterilir? kucuk ev dekorasyonuKüçük Odalar Nasıl Daha Büyük Gösterilir 24 Dekorasyon İpuçu ...  Küçük Evler Dekorasyon İle Nasıl Büyük Gösterilir? kucuk odalari buyuk gostermek icin dekorasyon ipuclari

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir