Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Haziran 2024

Çocuk Odası Tasarım Fikirleri

Çocuk Odası Tasarım Fikirleri

Anne babaların en önemli şeyleri çocuklarıdır. Onların mutlu, huzurlu bir ortamda yetişmeleri için ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalışırlar. Çocuklarla ilgili bir diğer yazımızda çalışma ortamlarının nasıl olması gerektiği ile ilgili yazımızı yayınlamıştık. Bu yazımızda çocuk odaları nasıl olmalı bir de bu konuda fikirlerimizi sunalım sizlere. Çocukların dünyaları, düşleri yetişkinlerden farklıdır. Onların iç dünyaları kıpır kıpırdır.  Çocuklarının ruhlarının bu denli kıpır kıpır olması sebebiyle onların büyüyeceği ortamda çok önemlidir.

Çocuğunuzun kız ya da erkek olması odada yapacağınız dekorasyonu tamamen değiştirecektir. Kız çocukları odalarının pembe tonlarında seçerken, erkek çocuklar ise mavi tonlarında odaları olmalarını isterler. Yine kız çocuklarının odaları oyuncak bebeklerle dolarken, erkek çocukların odalarında genelde oyuncak arabalar olur.

Bizler mutlu çocuklar yetiştirmek istiyorsak odanın renk seçiminde de, dekorasyonu içinde çocuklarımızın fikirlerini almamız gerekir.

Eğer iki çocuğunuz varsa cinsiyetleri de birbirinden farklı ise evinizde de yeterli odanız olmasa bile odayı ikiye bölün ve iki çocuğunuzun da ruhuna hitap eden bir oda oluşturun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz