2016 Ankastre Mutfak Modelleri

2016 Ankastre Mutfak Modelleri

Dekorasyon yelpazesi, gün geçtikçe farklı seçenekler ile karşımıza çıkıyor ve çok geniş bir hedef kitleye hitap ediyor. Bunlardan en önemlisi ise mutfak dekorasyonudur. Kadınların yaşam alanı olarak gördüğü ve en fazla zaman geçirdikleri yer olan mutfaklarının, kullanışlı ve bir o kadar da şık olmasını isterler. Mutfak dekorasyonunda en yeni ve en popüler trendlerden birisi olan ankastre ocak ve davlumbazlar, kadınların vazgeçilmezi olmaya başlamıştır.

Ankastre ocak ve davlumbaz seçimde püf noktalar baz alınılarak yapılan mutfak dekorasyonu, kullanışlı olmayı ve şık mutfaklar olmayı vaat ediyor. Ankastre ocak seçerken dikkat edilmesi gerekenler, öncelikle ocağınızın nasıl çalışma sistemi olacağı. Gazlı mı, yoksa elektrikli mi olması gerektiğine karar verdikten sonra ise, paslanmazlık özelliğine dikkat edilmelidir. Yanıcı gözlerin kararıp kararmadığına dikkat etmeniz gerekir. Ankastre davlumbaz seçiminde ise, öncelik estetik görünümleridir. Dış panellerin cam kaplı veya paslanmaz çelik kaplı olup olmaması seçenekler arasındadır. Diğer önemli özelliklerden biri çekiş gücüdür.

Mutfağınızın boyutlarına göre seçimiziniz yapmalısınız. Çok geniş mutfaklar için 800 metreküp ve üstü çekiş gücüne sahip olması gerekir. Mutfağınız daha küçük ise 500 metreküp güç yeterli olacaktır. Bir diğer özellik ise, davlumbazda ki aydınlatmalardır. Normal mum tipi ve halojen aydınlatma tipi aydınlatma seçenekleri mevcuttur. En şık olan ve ocağı en iyi şekilde aydınlatması için halojen aydınlatma tercih edilmelidir.

 

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir