Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 23 Haziran 2024

Basen Eritme Diyeti

Basen Eritme Diyeti

Öncelikle Türk kadınlarının korkulu rüyası haline gelen basenlerin  neden oluştuğunun kaynağını bulmalıyız ve basenlerin beslenmesini durdurarak yapılacak egzersizler ile basenleri eritmeliyiz. Eğer basenleriniz eritmek istiyorsanız Basen Diyeti tam size göredir. Tam bel kemiklerinin biraz altı olan basen bölgesiyana doğru şişmanlama yapar. Kötü görünüme sahip bu basenleri, Basen eritme diyeti ile giderebilmemiz çok kolay.

Basenler yanlış yapılan gün içerisi hareketlerinden çok etkilenirler ve hemen oluşurlar. Türkiye’de artık basen oluşumu genetiğe geçmiş durumdadır ancak bu değildir ki basenler yok edilemez. Basenlerin oluşmaması için merdiven çıkmamalısınız. En önemlisi merdivenlerdir. Basen oluşumu tetikler. Göbek ve basen eritme diyeti ne kadar uygulansa da yanlış egzersizler yaparsanız basenleriniz daha şişer.

Basen oluşmaması için her gün düzenli basen eritme egzersizleri yapmalısınız. Yüzme hareketi en etkili basen eritme egzersizidir. Bunun yanında çok yağlı özellikle hayvani yağ içeren besinlerden kaçınmanız gerekiyor. Hayvani yağların binevi depo kısmı basenler olarak bilinir. Basen eritme diyetinde bol bol meyve tüketmelisiniz. Özellikle lifli meyveler çok önemlidir. Zayıflamak İstiyorum diyorsanız oturduğunuzda şişene kadar yememelisiniz ve yemek yerken yanında mutlaka su tüketmeniz gerekir. Su yediğiniz yemeği şişirerek midenizde tokluk hissi verir ve yavaş yemek yediğinizde glikoz kana karışır tokluk hissi verir. 2 Öğünde yiyeceğiniz yemeğinizi 5 öğüne yayarsanız midenizi ufaltmış olursunuz ve zamanla 5 öğünü bünyeniz alamamaya başlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz