2017 Çocuk Odası Örnekleri

2017 Çocuk Odası Örnekleri

            2017 Çocuk odası örnekleri gelenekselin dışında yani mavi ve pembe klişesinin dışında karşımıza çıkarken, her türlü farklılıklar ve çeşitler içeren şekillerde karşımıza çıkmakta. Pembe – beyaz birlikteliğin bulut temasıyla işlendiği çocuk odası takımları, yine fuşya – beyaz renklerinin dolap ve komodinlerde blok blok ve yatakta da cibinliklerle kullanıldığı modeller, pembe çiçek detaylı çocuk odaları, erkek çocuk odalarındaysa mavi tonlarına iyi bir eşlikçi olması açısından füme tonlarında tasarlanmış erkek çocuk akımları, çadı , fayton temalı çocuk odası takımları hep birbirinden güzel ve özel tasarımlarıyla gözleri okşamakta.

Yanı sıra kız çocukları için pembeden farklı olarak marsala ya da teracotta renklerinin vurgulandığı beyaz ve açık kırmızımsı bu t9nlarda sene trendine uygun olacak şekilde ilklerden. Bu mobilyalardaysa pencereli ev ya da kızıl derili çadır formları çocuklarınızın çok sevineceği ve daima oyun oynarken kullanabileceği formlarda.

Yine kobalt mavi – beyaz tonlamalarıyla dolphin – yunus baskılı ve temalı birbirinden güzel tasarımlar, lacivert– beyaz – kırmızı renkleriyle deniz ve kaptan temaları da yine bu sene çocuk odası tasarımlarında mevcut noktalardan. Bu sene çocuk odalarında meşfruşat konusundaysa bol volanlı perdeler, cibinlikler, minderler, kırlentler, yatar örtüsü çeşitleri de ayrı dikkat çeken bir özellik. Yanı sıra çizgi film kahramanları, masalsı kahramanlar ve çocukların en çok sevdiği ikonlar da bu sene tüm mobilya çeşitlerini süsleyebilmekte.

 

 

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir