Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Temmuz 2024

Sivilcelere Çözüm

Sivilcelere Çözüm

Bir çok kişinin de sorunu olan sivilcelerle baş edebilmek hayli zordur. Yüzünüzdeki sivilce, akne ve ya gözeneklerlerden kurtulmanın yolları vardır. Bu gözenekleri temizlemek zordur ama onları vericeğimiz maske ile çok daha küçük bir hale getirebilirsiniz. Bunu bir çok doğal yolla yapabilirsiniz.

Yüzdeki Sivilceler Nas?l Geçer

İşte Gözeneklerden Kurtulmanın Bazı Kolay Yolları

-Yumurta akı ile yapacağınız maske doğal ve iyi bir maskedir. Yumurta akı cildinizi sıkılaştırır ve cildinizdeki gözeneklerden bununla kurtulabilirsiniz. 1 yumurta ve limon suyunu karıştırılarak maske yapabilir ve cildinize uygulayabilirsiniz.

-Elma sirkesi ile yapacağınız maske yine doğal bir yöntemdir. Su elma sirkesini karıştırarak elde edeceğiniz maske ile cildinizdeki gözenekleri küçültebilir ve akne iltihabını azaltabilirsiniz.

-Yoğurt ile yapacağınız maske yine mükemmel bir çözümdür. Yoğurtu cildinize uygulayarak ve 10 dk beklettikten sonra ıslak bezle cildinize uyguladığınız yoğurtu temizleyerek cildinizdeki çizgileri ve kırışıklıkları önleyebilirsiniz.

-Su,fırça ve kabartma tozu ile hafifçe cildinize yapacağınız masaj ile 30 saniye sonra durulayarak cildinize uygulamış olduğunuz bu yöntemle yine etkili bir sonuç alabilirsiniz.

-Makyaj yapmadan önce geniş gözenekleri azaltmak için bir çok yöntem vardır.

-Sıcak bir duş alarak ve bir küçük buz küpü alarak cildinize masaj yapabilir ve gözenekler çok küçük bir hale getirebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz