Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 21 Mayıs 2024

Saç Uzatmanın Yolları

Saç Uzatmanın Yolları

Saçları uzatmanın bir çok yolu vardır. Saç uzatmak bir çok ürünleri denemiş fakat kesin bir sonuç alamıyor olabilirsiniz. Bizim sizlere söyleyeceğimiz yöntemler ise birkaç doğal yöntemler olacaktır. Bu yöntemleri yaparak sizde saçlarınız uzatabilirsiniz.

Yöntemler

-Bir yemek kaşığı soğan suyunu saç derisine iyice sürerek bu yöntemi kullanabilirsiniz. Bu yöntemi bir pamuk yardımı ile yapabilirsiniz. Bu uygulamayı yaptıktan 10 dk. Kadar sonra aloevera suyu ile saçlarınız temizleyebilirsiniz. Bir başka yöntem ise 1 yemek kaşığı civan perçemi 2 yemek kaşığı ısırgan otu 1 yemek kaşığı melisa bu malzemeleri çay demler gibi 10 dk. Demleyerek saçlarınız sürebilirsiniz. Bu yöntem saçlarınızın uzamasına yardımcı olacaktır.

-Bir tencereye kırmızı ve siyah turpu rendeleyip tencerenin içine koyarak ve üstüne tencerenin alabildiği kadar su ilave ettikten sonra 30 dk. Kadar pişirmelisiniz. Daha sonra bu elde ettiğiniz karışımın içine yumurta sarısını ekleyerek iyi bir kıvama gelene kadar çırpın. Bu karışımı saçlarınıza sürerek 20 dk. Beklettikten sonra şampuan ile yıkayabilirsiniz. Yapacağınız bu yöntem yine iyi bir sonuç almanızı sağlar.

Saçları uzatmanın bir kaç yolu daha vardır. Bunlar ise doğal yağlar ile yağacağınız uygulama ile saçlarınızı uzatabilirsiniz. Bu yağlar ise hindistan cevizi yağı, jojoba yağı, keten tohumu yağı vs. gibi doğal yağları kullanarak saçlarınızı uzatabilirsiniz. Bunları denemeden önce herhangi bir alerji olmadığınıza dair ve ya uygulamaları yapmadan doktor tavsiyesi almalısınız.

Dilerseniz Saçları Hızlı Uzatmak İçin Ne Yapmalı yazımızı da okuyarak saç uzatma ile ilgili ilave bilgi de edinebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz