Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 21 Mayıs 2024

Botoks Yaptırmak Zararlı mıdır?

Botoks Yaptırmak Zararlı mıdır?

Botoks bir çok bayanın güzel görünmek için yaptırmak istediği bir güzellik yöntemidir. Yüz hatlarını gerginleştirmek ve sarkan bölgelere uygulamak istediğiniz bir yöntemdir.  Fakat bir çok kişi gibi kesin sonuç alamamakla beraber cildinizi güzelleştirmek isterken daha çok zarar vereceğinden korkuyor olabilirsiniz.

Botoksu bilir bir hekim tarafından yaptırarak daha güzel bir cilde sahip olabilirsiniz. Yaptıracağınız botoksdan sonra cildinize ne gibi zarar vereceğini eminiz merak ediyorsunuzdur.  Cildinize uygulatacağınız botoksun yan etkileri şunlardır.

Nadir hallerde kısa süreli kızarma ve birkaç değişik lekeler görülebilir. Bunun haricinde yaptırdığınız botoks bölgesini kaşıyarak sizde bu yan etkilere sebebiyet verebilirsiniz.

Botoksu yaptırdıktan sonra istediğiniz gibi gündelik hayatınıza devam edebilirsiniz. Artık botoks yaptırmaktan korkmayacağınızı umuyoruz. Bunun dışın da işini iyi bilir bir hekim tavsiyesi ile botoksu yaptırmaktan korkmamalısınız. Bu uygulamadan sonra sizde daha güzel ve çekici görünebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz