Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 23 Haziran 2024

Paramparça dizisinin Ozan’ı Kimdir ?

Paramparça dizisinin Ozan’ı Kimdir ?

Reytingleri alt üst eden Star Tv’nin en çok beğenilen dizisi Paramparça’nın Ozan karakterinin sizler için araştırdık. Gerçek adı Burak Tozkoparan olan dizin yakışıklı oyuncusu hakkında kısa bir biyografi hazırladık.

İşte Wikipedi’adan derlemiş olduğumuz dizi adıyla Ozan’ın hayat hikayesi…

parambarca-dizisinin-ozani-burak-tozkoparan-1

Burak Tozkoparan doğum tarihi 1993’tür. Burak Tozkoparan’ın doğum tarihinden yola çıkarak 22 yaşında olduğu sonucunu çıkarıyoruz.  Uzun zamandan beri İstanbul’da ikamet eden genç oyuncunun boyunun 1,75 olduğu ve Olcayto Ahmet Tüysüz’ün grubu Pervane’de grubun davulcusu olarak görev aldığı da yer alan bilgiler arasındadır. Çok küçük yaşlardan beri popüler yaşamda kendine yer edinmiş ve özellikle oyuncu olmayı çok isteyen Burak Tozkoparan, özel bir üniversitede Sinema ve Televizyon bölümünde eğitimine devam etmektedir. Paramparça dizisinde Cihan karakterinin tek oğlu olan Ozan’a hayat veren yakışıklı oyuncu müziği de oldukça çok sevmektedir. Ayrıca Burak Tozkoparan, Kısa zaman önce düzenlenmiş olan Vodafone liseler arası müzik yarışmasında en iyi enstrüman çalan kişi ödülünü almıştır.

parambarca-dizisinin-ozani-burak-tozkoparan-2

Burak Tozkoparan’ı seven kişiler kendisi hakkındaki bilgileri öğrenerek ünlü oyuncu ile iletişime de geçmek istiyor. Sizlerde bu kişilerden birisiyseniz twitter.com/buraktozkoparan bağlantısını kullanarak Twitter üzerinden kendisine bizzat ulaşabilirsiniz. Kendisinin sosyal paylaşım siteleri üzerinde de aktifliği gözlerden kaçmamaktadır.

Kaynak: Wikipedia.org

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz