Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 23 Temmuz 2024

Özel Vaillant Servis İstanbul ile Tanıştınız mı?

Özel Vaillant Servis İstanbul ile Tanıştınız mı?

Isıtma sistemi elektroniğinin devleri arasına girmiş olan önemli markalardan biri olan Vaillant için İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olması ile bilinen Kadıköy’de Özel Vaillant Servis İstanbul olarak özel servis hizmeti vermekteyiz. Vaillant marka bütün cihazlarınız için faaliyet gösteren firmamız tüm bakım, onarım gibi işlemleriniz için her zaman yanınızda olmaya devam etmektedir.

Kombi gibi ısıtma sistemlerinin teknik servisinde ciddi anlamda uzmanlık gerektiren noktalar vardır. Bu tip cihazların montajlamasının yapılması ve dönemsel bakımlarının, bağlantılarının yapılması son kullanıcı olan sizlerin yapabilmesinin imkansız ya da çok zor olduğu işlemlerdir. Kombi sistemlerinde bağlantılar ve montaj çok önemli olduğu için her şeyin bilincinde olan uzman ekibimiz ile birlikte Vaillant marka cihazlarınızın teknik servis sürecinde sizler için hizmet vermekteyiz.

Sadece arızalanma ya da parça değişimleri için değil bakım ve montaj için bile kaliteli bir özel teknik servise ihtiyaç duymanız son derece olağandır. Hızlı servis gibi kullanıcılar için avantajlı olan hizmetimizin yanı sıra aynı gün servis ile de bütün sorunlarınıza çözüm olmanın ötesinde bir servis anlayışını sizler ile buluşturmaktayız.

1 yıl garantili olarak uygulamakta olduğumuz teknik servis hizmetimiz firma güvencemizi servis sonrasında da hissetmeniz için gayet makul bir hizmet sayılabilir.

Her zaman merak ettiklerinizi ve özel servisimizdeki cihazlarınızın durumunu sorabileceğiniz 7/24 aktif çağrı merkezi ekibimiz sayesinde bizden ve yapılan işlemlerden her zaman haberdar olabilmenizi sağlamakayız. Son olarak yedek parça değişim ve desteği işlemlerinde % 100 orijinal parçalar ile hizmet vermekteyiz. Vaillant kullanıcıları olarak firmamızı tercih etmenizden son derece memnunuz. Özel İstanbul Vaillant Servis size yalnızca bir telefon kadar yakındır ve en kaliteli hizmet için her zaman faaliyette olmaya devam edecektir.

WEB: https://www.vaillant-servis.org

——————–
Yazı görseli:
——————–

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz