Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Haziran 2024

Hepobur Diyeti ile 4 Haftada 6 Kilo Vermek Mümkün

Hepobur Diyeti ile 4 Haftada 6 Kilo Vermek Mümkün

Hülya Avşar, Gülben Ergen, Meryem Uzerli… Onlar makarnalı, çikolatalı, abur cuburlu, hepobur diyetini yaptı kilo verdi. Ne etobur olup sürekli protein yiyin nede hep otobur olup salataya talim edin. Bu diyet hepobur diyeti. Bu diyette hem makarna var hem de tatlı. “Yedikçe zayıfla ve öyle kal.” sözünün sahibi, beslenme uzmanı Banu Kazanç’ın diyeti olan bu  diyetle, ayda 5 ila 6 kilo vermek mümkün.

Bu diyetin en önemli özelliği her şeyi yiyerek daha doğrusu istenilen her şeyi yiyerek zayıflatıyor olması. Ama ne zaman, ne kadar ve nasılyenmesi gerektiğini öğrenmek gerek.

hepobur-diyeti

Diyet Uzmanı Banu Kazanç’ın Hepobur Diyeti Nasıl Yapılır ?

“Mantı yiyebilir kişi, makarna yiyebilir. Makarnanın yanında ayran ya da yoğurt tüketebilir. Hatta üstüne, süt ile beraber tüketmek kaydıyla
tatlı bile yiyebilir. Tabi haftada iki defa olmak üzere.” diyen Banu Kazanç bu diyetin püf noktalarını da bir nevi açıklamış oluyor. Ayrıca makarna ile tatlının aynı gün yenmeyeceğini de belirten Kazanç, makarna, mantı ya da pizzanın yeme saatinin de öğle öğünleri olduğunu belirtiyor.

Makarna yiyen kişinin o günün akşamına protein ağırlıklı beslenmesini vurgulayan ünlü diyetisyen, yağların yakılmasını ve metabolizmayı hızlandırmasından dolayı günde 2,5 litre su içilmesi gerekliliğine de dikkat çekiyor. Ayrıca suyun limonla karıştırılarak içilmesi, metabolizmayı daha da hızlandıracağından tavsiye ediliyor.

Yiyerek zayıflamanın en önemli örneği olan hep obur diyeti, hem yemekten vazgeçemeyip hem de zayıflamak isteyenlere göre.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz