Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Temmuz 2024

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Hastaneler ve diğer kurumların artan hastane yatağı talebine ayak uydurmak için mücadele etmesi nedeniyle hasta yatağı kiralama son yıllarda daha popüler hale geldi. Ancak kiralama piyasası doymuş durumda, bu nedenle yatağa ihtiyacı olan ancak bir tane satın almaya gücü yetmeyenler için çok az seçenek var. Bazı rahatsızlıklarla uğraşmaya hazırsanız, hasta yatağı kiralama uygun fiyatlı bir çözüm olabilir.

Hasta Yatağı Kiralama

Hastaneye yatırılması gereken hasta sayısı artmaya devam ettikçe hasta yatağı talebi de artmaktadır. Bu durum hasta yataklarının maliyetinde artışa ve mevcut yatak sıkıntısına yol açmıştır. Bu kıtlıkla mücadeleye yardımcı olmak için bazı hastaneler dış şirketlerden hasta yatağı kiralamaya başlıyor.

Bu kiralama şirketleri, hastanelere genel kullanım yatakları, bariatrik yataklar ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi (YYBÜ) yatakları dahil olmak üzere çeşitli yatak türleri sağlar. Kiralama şirketleri ayrıca hastanelere yatak çarşafları, şilteler ve yastıklar sağlar. Çoğu durumda, kiralama şirketi yatağı da teslim edecek ve hastaneden alacaktır.

Bir hasta yatağı kiralamanın faydaları arasında, artan yatak mevcudiyeti ve hastane için azalan maliyetler yer alır.

Havalı Yatak Kiralama

Havalı yatak kiralama hizmetimiz, hastanede veya diğer sağlık bakım ortamlarında kısa süreli konaklamalar için kiralanabilir. Havalı yataklar basınçtan kurtulma sağlar ve cilt bozukluğu olan hastalar için faydalıdır. Sık sık döndürülmesi gereken hastalar için de faydalıdırlar.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz