Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 23 Haziran 2024

Sabah Kalktığınızda Saçlarınız Mı Dağılıyor

Sabah Kalktığınızda Saçlarınız Mı Dağılıyor

Her insanın olduğu gibi sabah erkenden evden çıkmanız gerekiyor ve saçlarınıza pek zaman ayıramıyorsunuz.Saçlarınızla daha iyi geçinebilmeniz özel ilgiye ihtiyaç duyuyor.Sizlere bununla baş etmeniz için bazı ipuçları önereceğiz.

 

Dağınık Saçlarla uğraşmamanız İçin Bazı İpuçları

1)Yapılacak ilk şey yastık kılıfı gibi saç kılıfı alarak saçlarınızda nem kalmasını önlemek
2)Bu size sabah kalktığınızda zaman kazandıracaktır.Islak saçla uyumak sabah kalktığınızda saçlarınızı kıvırcık hale getirebilir.Duş sonrasında kesinlikle geniş uçlu tarak ile taramanız gerekir.

3)Benzer bir öneri olarak saçlarınızın her yerine örgü oluşturarak doğal bir görünüm kazandırabilirsiniz.Elinize ufak bir demir veya mil gibi bi cisim alarak kulaktan aşağısını demirin etrafına kıvırınız.

4)Bunlarla hazırlanırken bir sürü zaman harcıyor gibi görünebilir ama size birkaç kolay öneri yapabiliriz.Üst düğüm topuz ya da bir yan örgü deneyebilirsiniz.Ayrıca bir midilli görünümü kuyruk yapabilir ve kuyruğun altını kıvırarak saç spreyi ile bir kaç dokunuştan sonra çok şık bir saç modeli olacaktır.

5)Sizde sabah dağınık saçlardan kurtulmak ve birçok insanın düz saçları gibi olmasını istiyorsanız bunları deneyiniz.Sabah yağlanma ve yağlanmayı önlemek için bir kuru şampuan kullanınız.Sizlerle bu ipuçlarını paylaşarak yardımcı olmuş dağınık saçlardan kurtulduğunuzu umuyoruz

İyi Şanslar!

Dilerseniz Çatlamış Dudaklar İçin Doğal Yöntem isimli makalemizi de okuyabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz