Geniş Bahçeler İçin Dekorasyon Aksesuarları

Geniş Bahçeler İçin Dekorasyon Aksesuarları

  Bahçe ve bakımı konusunda güzel fikirler oluşturulabilir. Bahçeli evlerin keyfini çıkarabilenler için tadına doyum olmaz. Şimdilerde havuzlu ve bahçeli evler sıkça karşımıza çıkmaktadır. Yeni yapılan sitelerde çevre düzeni ve bahçelere özen gösterilmektedir. Ev almak isteyenler de özellikle bu ayrıntılara dikkat etmektedir. Bahçeli bir ev sahibi olunca bahçeniz için ayrı bir dekorasyon planı yapmak gerekir.

Geniş Bahçeler İçin Dekorasyon Aksesuarları nelerdir?

– En önemli olmazsa olmaz ilk aksesuar masa ve sandalye takımıdır. Güzel bir bahçede kahvaltı yapmanın, yemek yemenin, arkadaş sohbetlerinin tadına doyum olmaz. Rattan veya tek ağacından imal edilmiş şık bir masa ve sandalye geniş bahçenizin bir köşesinde harika olur. Yerler de çim ise çimlerin üzerinde kahvaltı süper olur.

– Rengârenk bahçe çiçekleriyle bahçenizin köşelerini donatabilir siniz. Bakımı kolay olan özel kokulu bahçe çiçekleri bahçenizi cennet köşesinden bir yere dönüştürecektir.

– Bahçenin bir kenarına yerleştireceğiniz bahçe salıncağında uzanıp dinlenebilirsiniz ya da çocuklarınız için eğlenceli bir köşe yaratmış olursunuz.

– Diğer bir köşeye renkli puf minderler koyup, kendinize bir dinlenme köşesi yapın, minderlerin ortasına teak ağaçtan yapılmış bir sehpa ile çay, kahve keyfinizin tadını çıkarın.

– Dilerseniz bahçenize bir kamelya yapıp masa ve sandalyeleri veya puf minderleri oraya yerleştirebilirsiniz. Güneşin yakıcı etkisinden korunmak için kamelyanın altına kaçıp, oksijen ihtiyacınızı burada karşılayabilirsiniz.

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir