Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 23 Haziran 2024

Tuzla Özel Garantili ECA Teknik Servis

Tuzla Özel Garantili ECA Teknik Servis

ECA marka kombiler kışları ısınmada büyük önem taşıyan cihazlardır. Dışarının dondurucu soğuğuna aldırmadan evlerinde sıcacık oturmak için ECA kombi kullananların kombi bakımlarını ihmal etmemesi gerekmektedir. İstanbul’da ikamet eden kişiler için ECA Servis Tuzla hem kombi bakımı hem de kombi tamiri alanında hizmet sağlamaktadır.

ECA Servis tarafından yapılacak olan bir kombi bakım işlemi, bu alanda oldukça titiz bir çalışma yapılacağının kanıtıdır. Çünkü petek temizliği ve kombi bakımı herkes tarafından doğru şekilde yapılamamaktadır. Peteklerdeki tortular ve pislikler, bir boru yardımıyla doğrudan tuvalete akıtılarak temizlenmektedir. Böylece petek içindeki kirler ve tortular temizlenmekte ve sıcak su dolaşımı çok daha rahat olmaktadır. Bu da kombinin daha az performansla daha fazla ısı vermesini sağlamaktadır. Yani, faturalar büyük ölçüde düşmekte, kombilerin de ömrü uzamaktadır.

ECA Servis kombi arızası için de hizmet vermektedir. Yaşanan arızanın giderilebilmesi için öncelikle arıza tespiti yapılmakta ardından nasıl bir onarım yapılacağı kararlaştırılmaktadır. Böylece profesyonel ve pratik bir şekilde arıza tespiti tamamlanmaktadır. Bu da kombinin zarar görmeden doğrudan arızalı kısmının tamir edilmesine olanak tanımaktadır.

Özel İstanbul ECA Servis Numarası: 444 7 856

ECA Servis çağırmak ve kombi bakımı ya da onarımı için hizmet almak isteyenler 444 78 56 numaralı telefonu arayabilirler. Yaşadıkları problem ya da oluşturdukları taleple ilgili teknik yardım alabilirler.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz