Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Nisan 2024

Salon Dekorasyonu, Salon İçin Koltuk Ve Mobilya Seçimi

Salon Dekorasyonu, Salon İçin Koltuk Ve Mobilya Seçimi

Salon Dekorasyonu, Salon İçin Koltuk Ve Mobilya Seçimi

 

Salon en fazla vakit geçirdiğimiz odaların başında gelmektedir. Misafirlerimizi de ağırladığımız salon, evin dekorasyonu hakkında da bilgi vermektedir. Salonun mobilyalarını seçerken aynı derecede mobilyanın renkleri de önemlidir. Birbirinden farklı ve canlı renkleri çok farklı eşyalarda kullanırsanız, sonuçtan fazla memnun kalmayabilirsiniz. Son dönemlerde salon dekorasyonunda tv üniteleri büyük bir yer kaplamaktadır. Birçok farklı modeli bulunan TV üniteleri genellikle koyu ve mat renklerden tercih edilmelidir.

 

Salonunuzu daha aydınlık göstermek için led ışıkları tercih edebilirsiniz. Özellikle asma tavanla birlikte kullanılan led ışıklar, oldukça şık bir görünüm kazandıracaktır. Duvarlarınıza yaptıracağınız duvar kâğıtları mobilyalarınızla bütünlük içerisinde olursa, salonunuzun modern bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Son dönemlerde üç boyutlu birçok duvar kâğıdı modeli göze çarpmaktadır. Parkelerde salon dekorasyonunda önemli bir yer tutmaktadır. Açık renkte yaptıracağınız parkeler salonunuzun daha aydınlık ve canlı görünmesini sağlar. Salonlar da son dönemlerde genellikle spor bir görünüme sahip olan köşe takımları tercih edilmektedir. Köşe takımları hem şık hem de rahat bir görünüm kazandırmaktadır. Hem de yerden tasarruf etmenizi sağlar. Perdeler de aynı şekilde salonun önemli parçalarından biridir. Perdelerin yastıklarla aynı renkte tercih edilmesi şık bir görünüme sebep olacaktır.

 

Salonunuzun aydınlatması için uzun lambalar yerine, odanın köşelerine koyacağınız şık abajurlar salonunuzun modern bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Duvarlarda kullanacağınız saat, tablo gibi aksesuarlar odanızın tamamlayıcı unsurları olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz