Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Temmuz 2024

Özel Demirdöküm Servisleri İstanbul

Özel Demirdöküm Servisleri İstanbul

İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Avcılarda ülkemizin en büyük markası olan Demirdöküm, güçlü alt yapısı ve teknik servisleri ile siz Demirdöküm kullanıcılarının yanında. Türkiye’nin ve İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Avcılarda da sizlere en kaliteli teknik servis hizmetlerini sağlamak en temel ilkelerimizden birini oluşturmaktadır.

Bu temel amaç doğrultusunda mutlak müşteri memnuniyeti ile bütün imkanlarını sizlere sunan Demirdöküm Servis Avcılar bütün sorunlarınızı çözebilecek en yetkin servis ve alanında terübeli personel ile kendini kanıtlamıştır. Sahip olduğumuz personelimiz kendi alanların da gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olup sizlerin tüm sorunlarına en iyi çözüm olanaklarını sunabilecek konumdadırlar.

Garantili Servisin Adresi: Demirdöküm Servis İstanbul

Servislerimizden aldığınız hizmetler esnasında da sizler için temin ettiğimiz bütün yedek parçalar Demirdöküm güvencesi ile 1 yıl boyunca garanti kapsamına alınmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin yedek parçalar ile oluşabilecek sorunlarını en aza indirmekteyiz.

Servislerimiz dışında da bizlere her zaman ulaşabileceğiniz 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz sizlere sürekli olarak hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti için daima en iyi hizmeti sağlamayı amaçlayan Demirdöküm Servislerimize tüm Demirdöküm kullanıcılarımızı bekliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz