Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 23 Temmuz 2024

Odanızı Duvar Kâğıdı İle Süsleyin

Odanızı Duvar Kâğıdı İle Süsleyin

Odanızı Duvar Kâğıdı İle Süsleyin

             Ev dekorasyonunda duvar kâğıtları fark yaratmaya devam ediyor. Boya badana işleri yapılırken boya rengine karar vermeden önce duvar kâğıdı seçeneklerine bakıp karar vermek gerekir. Eğer duvar kâğıdı yaptırmak istiyorsanız duvarınızın rengini ona göre seçmelisiniz. Kâğıtla birbirine uyum sağlayacak renkler tercih edilmelidir. Özellikle salon dekorasyonunda duvar kâğıdı çok hoş oluyor. Bir veya iki duvarda kâğıt kullanımı salonunuzun bütün görüntüsünü farklılaştırıyor.

Çok çeşitli duvar kâğıtları vardır, desenli kâğıtlar geniş salon veya odalarda tercih edilebilir. Desenler biraz daha karışık dalgalı görünüm verebileceği için küçük mekânlar da ortamı boğabilir. Ama büyük yerlerde daha hoş olur. Çizgili duvar kâğıdı derseniz, modern çizgilerle döşenmiş odalarda çok güzel olur. Modern mobilyalarla, spor tarz koltuklarla güzel bir ambiyans elde edebilirsiniz. Daha klasik çizgiler taşıyan mekânlar da ise düz renkli, kendinden desenli kâğıtlar seçebilirsiniz. Klasik tarzın ağırlığını korumasına yardımcı olur bu tür kâğıtlar.

Farklı bir tarz yaratmak istiyorsanız, Odanızı Duvar Kâğıdı İle Süsleyin. Evinizi sıradanlıktan kurtarmak için bir iki dokunuşla farklı olabilirsiniz. Duvar kâğıdı çeşitleri arasında üç boyutlu olanlarda vardır, bu duvar kâğıtları küçük odalarda derinlik sağlayarak olduğundan daha büyük görünmesini sağlar. Üç boyutlu doğa resimleri olanlar, taş desenli olanlar veya geometrik çizgiler taşıyan duvar kâğıtları ile sanki gerçekten onların içine giriyormuşçasına gerçekçi bir ortam oluşur ve o resimlerin içinde hissedersiniz kendinizi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz