Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 25 Mayıs 2024

Modafena Tekstil Ürünleri

Modafena Tekstil Ürünleri

Firma 25 yıldır İstanbul merkezli fabrikasında çeşitli tekstil ürünlerinin üretimini yapıyor. Yenilikçi bir anlayışla üretim yapan firma özellikle perde ürünlerini Türkiye ve yurt dışında satışa sunuyor. Firma aynı zamanda ürünlerinin daha çok kişiye ulaşmasını sağlamak amacıyla Modafena isimli alışveriş sitesiyle hizmet veriyor. Fabrikada üretilen özgün ve şık ürünlerini alışveriş sitesi üzerinden uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunuyor.

Firmanın Ürünleri

Modafena home firması evlerdeki ihtiyaçların giderilmesi için fabrikasında tekstil ürünlerinin üretimini yapıyor. Ürettiği ürünleri fabrikasından ve online satış mağazası üzerinden satışa sunuyor Firmanın üretimini yaptığı ürünler arasında perdeler, duvar kağıtları, perde aksesuarları, halılar, ev tekstil ürünleri ve perde kombinleri yer alıyor. Firma tarafından üretilmiş perdeler arasında stor perde, zebra perde, tül perde ve fon perde çeşitleri bulunuyor. Özgün tasarım ürünleri sayesinde firma kişilerin kendilerini evlerinde mutlu hissetmelerini sağlıyor.

Modafena Halı Çeşitleri

Firma otantik özelliklere sahip halıların üretimini ve satışını yapıyor. Viskon akrilik karışımı olan halılar alıcılara farklı renk seçenekleriyle sunuluyor. Bu sayede alıcılar evlerine uyum sağlayacak renkteki halıyı seçerek evlerine otantik bir hava verebiliyorlar. Firma İstanbul’daki fabrikasında üretilen halılarını farklı ebatlarda satışa sunuyor. Bu sayede alıcılar evlerinin büyüklüklerine uygun olacak halıyı seçebiliyorlar. Firmanın satılık halıları 90×150, 130×290, 290×390 ve 90×290 ebatlarında bulunuyor.

Stor Perde Çeşitleri

Modafena home firması çeşitli stor perdelerin üretimi ve satışını gerçekleştiriyor. Firmanın stor perde çeşitleri arasında çiftli sistemli stor perde Poyester Stor / Bej , blackout stor perde, düz stor perde ve baskılı stor perde yer alıyor. Ayrıca bu perdeler firma tarafından farklı desenlerle alıcısına sunuluyor. Örneğin çiçekleri çok sevenler çiçek desenli stor perdeleri tercihe ederek çiçeklerle evlerine şıklık getirebiliyorlar.

Firmanın satışa sunduğu stor perdeleri evlerde yatak odası, çocuk odası, mutfak ve oturma odası gibi alanlarda kullanmaya uygun bulunuyor. Ayrıca bu perdeler sadece evler için değil okul ve hastaneler gibi çeşitli kurumlar içinde kullanılmaya uygun oluyor. Sizlerde perde ya da ev tekstil ürünlerinden satın almayı ve mekanınıza şıklık katmayı düşünüyorsanız modafena.com ‘a girerek ürün siparişi verebilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz