Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 25 Mayıs 2024

Helikopter Turu firmaları

Helikopter Turu firmaları

Helikopter bir hava ulaşım aracı olarak bulunması ile beraber günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Helikopter birçok şehirlerde kiralanma noktaları üzerinden belirli bir ücret karşılığında ulaşım aracı olarak kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra eğlence sektörlerinde de helikopterler kullanılabilmektedir. Helikopterler ile genel olarak doğum günleri, yıl dönümleri ve evlilik teklifleri gibi organizasyonların gerçekleştirilmesi ile kişilerin unutulmaz anlar yaşamaları sağlanmaktadır. Özellikle evlilik teklifleri için tercih edilmekte olan helikopter turları ile gökyüzü semalarında güzel manzaralara karşı unutulmaz bir evlilik teklifi gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır.

İstanbul’da bulunan helikopter turu şirketi ile birlikte İstanbul’un muhteşem manzaraları gökyüzünden izlenebilmektedir. İstanbul’un eşsiz manzaraları ile birlikte farklı bir tur aracı olarak kullanılabilmektedir. İstanbul helikopter turu gerçekleştirmek adına kişilerin helikopter-turları.com adresi üzerinden fikir sahibi olmaları mümkün olmaktadır. Turlar genel olarak Pazar günleri gerçekleşmekte olup, talepler doğrultusunda haftanın diğer günleri de gerçekleştirilebilmektedir. Bununla beraber helikopter turları çeşitli olarak kiralanabilmesi mümkündür. Grup turları ile birlikte helikopterler içerisinde yer alınması mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra özel olarak da helikopter kiralanabilmektedir. Çeşitli süreler ile birlikte helikopterlerin özel olarak kiralanmak istenmesi ile çeşitli seçenekler kişilerin karşısına çıkmaktadır. 15 dakikadan başlayan kiralama süreleri 60 dakikaya kadar bulunmaktadır. Bu süreler tamamen havada kalınan süreler olarak yer alması ile yerde geçen süre bu alanda sayılmamaktadır. Bu sayede kişilerin almış hizmetleri tamamen kullanmaları mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra evlilik teklifi için de kullanılabilen helikopterler için çeşitli özel seçenekler de sitede bulunmaktadır. Evlilik teklifleri seçenekleri arasında kişilerin bütçelerine göre tercihlerini gerçekleştirmeleri mümkün olmaktadır.

İstanbul helikopter turu şirketi ile helikopter kiralamak isteyen kişilerin çeşitli tiplerde helikopterlerden yararlanmaları mümkün olmaktadır. Bu seçenekler için Enstrom 480B, Agusta Aw119, Agusta Aw139, Bell 206 Jet Ranger, Bell 206 Long Ranger ve Bell 407 tip helikopterler bulunmaktadır. Kişilerin tercihleri doğrultusunda istedikleri helikopteri kiralamaları mümkün olmaktadır. Helikopter kiralamak isteyen kişilerin seçmiş oldukları tur seçeneği ile beraber süreleri ve helikopter tipine göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu detayları resmi sitesinde incelenebilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz