Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 25 Mayıs 2024

Davetiye

Davetiye

 

Düğün, nişan ya da nikâh gibi özel zamanlarınız için yapılan hazırlıklar içerisinde davetiyeler de bulunmaktadır. Ancak hem ucuz hem de kaliteli bir davetiye bulmak zor olabilir. Özellikle de düğün dönemlerinde davetiye fiyatları oldukça yüksektir.

Kaliteli ve ucuz bir davetiyeleri ile karşımıza çıkan İnci Davetiye, tamamen müşteri odaklı çalışan bir firmadır. Kaliteyi ucuz bir fiyata satmayı kendine parola edinen firma, günümüzün en popüler davetiyelerini basıyor.

Sitede davetiyenize yazabileceğiniz farklı davetiye metinleri de bulunuyor. Bu metinleri inceleyerek arasından beğendiğiniz bir metni davetiyenizde kullanmayı talep edebilirsiniz. Davetiyeniz, tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanıyor.

İnci Davetiye Ne Zaman Kurulmuştur?

Sektöre 1978 yılında giriş yapan firma, davetiye konusunda tecrübelidir. Hazırlanan davetiyeler, hızlı teslimat seçeneği ile sizlere kısa zamanda teslim edilmeye çalışılıyor. Davetiyelerin basımları özel olarak yapılıyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı hizmet sağlayan firma, ücretsiz teslimat sağlıyor. Firma, her şeyden önce çiftlerin mutlu olmalarına önem veriyor.

Hangi Özel Günlere Ait Davetiyeler Basılıyor?

Nişan davetiyesi, kına davetiyesi, düğün davetiyesi ve nikâh davetiyesi basan firma, her zaman kaliteden yanadır. Bu nedenle davetiyelerini özenle üretip sizlere teslim etmektedir. Bunlar dışında sünnet, açılış, vip ve lüks davetiyeleri de yine İnci Davetiye’ nin basımını yaptığı davetiyeler arasındadır. Ayrıca özel kartvizit ve menü kartları da basılmaktadır.

Davetiye Ücretleri Ne Kadar?

İnci Davetiye, fiyat konusunda kendine özel bir politika izlemektedir. Davetiye ücretlerini sitede görebilirsiniz. Dilerseniz sitede ekonomik davetiyeler kategorisinden daha uygun fiyatlı ürünleri görebilirsiniz. Güvenli bir şekilde ödemenizi yaparak davetiyelerinizi alabilirsiniz.

Ayrıca sitede sizlere 9 taksit imkânı da sunuluyor. Bunun yanında 2021 yılının yeni davetiye modelleri de incelemeniz için size sunuluyor. Alabileceğiniz en iyi davetiye modellerini size sunan İnci Davetiye, satış işlemlerinde gizlilik politikasını esas alır. Müşterilerin alışveriş yaparken sorun yaşamamaları için çevrimiçi destek sağlanır.

Bu desteği kullanarak davetiyeler hakkında merak ettiklerinizi müşteri temsilcisine sorabilirsiniz. İnci Davetiye’ de yer alan ”Özel Teklifler” kısmına girerek en modern davetiyeleri uygun fiyata alabilirsiniz. Her biri özel olarak tasarlanan davetiyeler, farklı tasarım seçeneklerine sahiptir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz