Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 23 Haziran 2024

Bant izi nasıl çıkar ?

Bant izi nasıl çıkar ?

Duvarda, ev eşyanızda ya da camdaki bant lekeleri, çıkarılması en zor lekelerden bir tanesidir. Ama size vereceğimiz bir kaç yöntem ile bu koli bandı izlerini eşyalarınızdan ya da camdan kolayca çıkarabileceksiniz.

Öncelikle şunu belirtelim ki, bant izlerini çıkarırken, tiner, aseton vb. kimyasal ürünlerden kesinlikle kullanmayın. Bu ürünlerin size faydasından çok zararı olacaktır. Bu bant izlerini kolaylıkla çıkarabilmeniz için gerekli olan malzemeler

  • 1 Adet Fön Makinesi
  • Tercihen mikrofiber temizlik bezi

Eğer bant izleri eşyanızda ise fön makinenizin sıcaklık ayarını minumuma indirin. Sonra lekelerin üzerine tutarak ısınmasını sağlayın. Isınıp yumuşayan lekeleri bir bez yardımı ile güzelce silin. Lekelerden eser kalmadığını göreceksiniz.

Eğer bu yöntem başarılı olmadıysa, piyasadaki bant, yapışkan izleri temizleyici ürünlerden de kullanabilirsiniz. Bunlar kimyasal ürünlere göre daha kullanışlı olacaktır.

Bu sayfaya, bant lekeleri nasıl çıkar, duvardaki bant izleri nasıl çıkarılır, camdaki bant lekerini çıkarma, etiket lekelerini çıkarma gibi kelimeleri arayarak ulaştınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz