Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 21 Nisan 2024

Nevresim Takımlarınız Hazır mı?

Nevresim Takımlarınız Hazır mı?

Nevresim Takımlarınız Hazır mı?
Evlerinizde kristal modelleri ile güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.kristal nevresim takımları hoş görünümü ve kaliteli yapısı ile her zaman bir adım önde. Kristal nevresimler %100 pamuklu kumaştan elde edilmektedir. 30 numara penye iplikten 57 tel sıklıkta dokunmuş ve kumaş yüzeyindeki ipliklerin oluşturduğu doku ile hava geçirgenliği yüksek, tümü doğal bir ham maddeden oluşmuştur.

Ölçüler:

Nevresim :160 x 220 cm.

Çarşaf      :160 x 240 cm.

Yastık Kılıfı : 50 x 70cm. (1 Adet)

En Rahat Tercihiniz Termal İçlik!
Termal içliklerin en önemli özelliği dikiş kullanılmadan üretilmiş ve vücudunuzu saran yapısı ile tüm vücut hatlarının ortaya çıkmasını sağlayan oldukça rahat ürünlerdir. Yumuşak ve esnek bir yapıda olması sayesinde vücudunuz çok daha rahat edecek ve sizi sıkmadan dilediğiniz gibi hareket edebileceksiniz. Delikli yapısı ile hava alır ve terlemeyi önler. Kolay yıkanması ve uzun ömürlü olması bir çok kişinin tercih etmesinde ki ana etmenlerden bir tanesidir. Sizlerde termal içlik modelleri ile çok daha rahat edebilirsiniz.

le jardin sütyen takımları
İç giyimde en önemli unsurlardan bir tanesi rahatlıktır. Tercih ettiğiniz modelin görünümünden çok rahat olmasını isteriz. özellikle iç giyimde rahatlık daha önemlidir. Sadece sizin gördüğünüzü ürünler olduğu için rahat olması ve içerisinde rahat hareket edebilmeniz oldukça önemlidir. Hem modelleri ile hem de rahatlığı ile bilinen le jardin sütyen takımları sayesinde sizlerde çok rahat edeceksiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz