Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 21 Mayıs 2024

Milli Sporcular Başarı Yolunda!

Milli Sporcular Başarı Yolunda!

2020 Tokyo Olimpiyatları nedeniyle Japonya’ya giden milli sporcularımız hazırlıklarını tamamladı ve yola çıktı. Yirmi üç Temmuz ile sekiz ağustos arasında yapılacak olan olimpiyatlara hazırlanan milli sporcularımız, antrenörleri ve yöneticilerle beraber Tokyo’ya gitmek üzere İstanbul Havalimanı’ndan uğurlandılar. Uğurlama sırasında da oldukça ilgi çekici bir tören yapıldı. Tören alanı, havalimanı içerisinde bulunan VIP lounge içerisinde yapılırken törene milli sporcularımızı uğurlamak için Cumhurbaşkanımız da katıldı. tipobet

Cumhurbaşkanımızla beraber aynı şekilde Cumhurbaşkanı yardımcısı ve Gençlik ve Spor Bakanı da katıldılar. Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini ve büyük başarılarla yurdumuza geri döneceklerini bildiğimiz milli sporcularımız da oldukça enerjik ve hazır görünüyorlardı.

Milli Sporcularımız Bayrağımızı Dalgalandırmaya Gitti!

Bakan Kasapoğlu’nun konuşması sırasında da dediği gibi ülkemizi en iyi şekilde temsil edip bayrağımızı dalgalandıracak, marşımızı söyletecek olan milli sporcularımız geçen sene düzenlenmesi gereken olimpiyatların pandemi nedeni ile ertelenmesinden ötürü bu sene yapılmasıyla beraber ülkemizden ayrıldılar. İdmanlar, hazırlıklar için oldukça uzun zamanlarının olduğunu ve bu sıkıntılı durumu kendileri için bir avantaja dönüştürdüklerini dile getirdiler.

Ellerindeki her türlü imkanı çok daha iyi bir seviyeye gelebilmek için kullanan ve bu yolda dimdik bir şekilde yürümeye hazır olan milli sporcularımızın özellikle kadın sporcularımızın yoğunlukta olması ve bu şekilde kadınlarımızın gücünü de gösteriyor olmamız tüm yurdu sevindirdi. Türkiye Olimpiyat Takımı, Olimpiyatlar için özenle hazırlanan uçakla Tokyo’ya gittiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz