Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 21 Mayıs 2024

İstanbul’un En Güvenilir BUDERUS Servisi ile Tanıştınız mı ?

İstanbul’un En Güvenilir BUDERUS Servisi ile Tanıştınız mı ?

Buderus; bireysel sistemlerden merkezi sistemlerine, kombilerden yer tipi kazanlarına kadar geniş ürün çeşitliliğine sahip, üstün teknoloji bilgi birikimini birleştirerek başarılarını zirveye taşımış bir markadır. Birçok kişinin kalitesine güvenerek aldığı Buderus, ısıtma sistemlerinde yeni kombinasyonlar yaparak sizlere yeni alternatifler sunmaktadır. Bizler de Buderus’un ürün çeşitliliğine hâkim personelimizle de sizlere Özel İstanbul Buderus Servis hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Sizlerin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu sebeple hızlı ve kaliteli hizmet sunma anlayışıyla çalışmakta olan güçlü bir ekibe sahibiz. Özel İstanbul Buderus Servis ailesi olarak gelişmiş servis bilinci ve yüksek performansımızla siz değerli müşterilerimize en iyi servis hizmetini sunmayı hedefliyoruz. Özel servis hizmetimizin başarısını arttırmak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla teknik ekip elemanlarımıza “kaliteli hizmet” ilkemiz doğrultusundan hareketle bu konularda eğitim vermekteyiz.

Kalite sürekliliğini sağlamak için personelimiz yetkililer tarafından işçilik ve yedek parça kalitesi, teknik donanımı, iletişim becerileri gibi konularda belli zamanlarda kontrollere tabi tutulurlar. Bizler sizlerin güvenliğini ve konforunu her zaman ön planda tutarak servis hizmetlerimizi, eğitilmiş özel servis ekibimiz ile sizlere sunmaktayız. Üstelik memnuniyetinizi sağlamak için yedek parça veya işçilik için bir yıllık garanti sunuyoruz. Fakat bu bir yıllık süre zarfında başka servis ekipleri tarafından yapılan müdahaleler garantiyi sonlandırarak müşterilerimizin mağduriyetlerine sebep olmaktadır.

Bakım, arıza gibi durumlarda zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmenizi önemle rica etmekteyiz. Bizler de zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunun farkında olarak hemen size ulaşıp probleminizin ivedilikle çözümlemesi için kollarımızı sıvıyoruz. Bizden bakım onarım alanlarında herhangi bir hizmet almak istiyorsanız sadece yapmanız gereken sitemizdeki Özel İstanbul Buderus Servis talep formunu doğru bir şekilde doldurmuş olmanız.

————————-
Yazı görseli:
————————-

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz