2016 Banyo Dekorasyonunda Musluk Önerileri

2016 Banyo Dekorasyonunda Musluk Önerileri

Banyolar evin en önemli yaşam alanlarından biridir. Gününüzün tüm stres ve yorgunluğunu attığınız, ferahladığınız mekânlardır banyolar. Banyolarda ilk göze çarpan aksesuarlar lavabolar ve lavaboları tamamlayan musluklardır. Tasarlanmış birçok musluk modeli mevcuttur.

Eski banyosundan sıkılan ev sahipleri için banyo dekoru yaparken kullanılacak ürünler göz zevkinize hitap edecek şekilde olmasına dikkat etmelisiniz. Banyonuza girdiğinizde sizi mutlu eden ve ferahlatan bir ortam hazırlamaya dikkat etmelisiniz.

Musluklar; sıvı tesisatında bulunan boruların bitiş noktasında kontrollü bir akışı gerçekleştiren armatürlerdir.

Banyoda kullanılan bataryaların evimizdeki diğer eşyalar gibi göze hoş gözükmesini isteriz. Modern çizgiler taşıması ve dekoratif olması önemlidir.  Led ışıklı, fotoselli, 3d baskılı, altın kaplama, cam musluk, eskitilmiş Osmanlı serisi gibi musluk çeşitleri ile banyonuzun dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Led ışıklı musluk modelleri; pembe, mavi, kırmızı gibi renklerde lambalar takılarak akan suyun renginin değişmesi sağlanır. Ayrıca fil görünümlü, kuğu figürlü, altın kaplama gibi sıra dışı ve ilginç musluklar da farklı bir havayı evinize taşır.

Banyolar için rüstik tarz dekorasyon; doğal taş duvarlar ve işlenmiş ahşabın kullanıldığı banyolardır. Bunları tamamlayan rüstik tarz musluklar tercih edilebilir veya eskitme ürünler kullanılabilir. Geçmişe duyulan özlemi evinde yaşatmak isteyenler bu eskitme ürünlerle nostaljiyi yaşayabilirler. Yeni ternd batarya modelleri, fonksiyonel ve estetik tasarımlı, suyun akışını şekillendiren muhteşem tasarımlar, dijital ve elektronik musluklarla oldukça ilgi çekmektedir. Taş işlemeli, şelale modelli cam bataryalarla banyonuzda çağdaşlık ve şıklığın zirvesine ulaşabilirsiniz.

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir