Ruh Haline Göre Dekorasyon Tavsiyeleri

Ruh Haline Göre Dekorasyon Tavsiyeleri

Genel olarak düşündüğümüzde; insanlar ev dekorasyonları konusunda hep kararsız kalırlar. Günümüzün modern tasarımlarında; insanlar sürekli olarak evlerine uygun dekorasyonlar ararlarken; yanlış kararlar verdiklerinden yakınırlar. Genel olarak kullanılmayan ancak yapılabilecek güzel tasarımlardan biri; ruh halinize göre bir tasarım yapmaktır. Şu anda, bu yazıda ruh haline göre dekorasyon tavsiyeleri verilecektir. Eğer siz de genel olarak bu tavsiyeleri uyguladığınızda, iç dünyanızı yansıtacak bir eve sahip olacaksınız.

Eğer korumacı bir ruh haliniz varsa, özellikle salonunuzda bir şömine olması sizi ve çevrenizdeki kişilere bir huzur hissi verecektir. Çünkü ateş, gerekli oranda gösterildiği takdirde, insanlara genel olarak güvenlik hissi yaratır. Eğer özgürlüğünüze düşkün bir ruh haliniz varsa; özellikle evinizde az ancak estetiği güzel olan eşyalar önemlidir. Öte yandan, balkonunuz & terasınızda minimum eşya tutulması önemlidir. Eğer meraklı bir ruh haliniz varsa; teknolojik aletler mutlaka evinizde bulunmalıdır. Evinizde bulunan teknolojik eşyalar, gelen misafirlerinize sizin meraklı, kendini geliştiren bir birey olduğu imajını yaratacaktır. Öte yandan, dominant bir ruh yapınız varsa, yani çevrenizdeki insanları yönetmeyi seviyorsanız, farklı tasarımlara yönelmeniz misafirlerinizde, sizin lider yapınızı olduğuna dair duygular aşılayacaktır. Eğer yaratıcı bir ruh yapınız varsa; sürrealist dekorlar sizin hayal gücünüzü misafirlerinize yansıtacaktır.

Ruh haline göre dekorasyon tavsiyeleri konusunda unutmayın ki; bu yapılanlar sizin ruh halinizi ve kişiliğinizi en iyi şekilde insanlara gösterecektir.

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir