Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Temmuz 2024

Küçük bahçeler için dekorasyon tavsiyeleri

Küçük bahçeler için dekorasyon tavsiyeleri

Küçük bahçeler için dekorasyon tavsiyeleri

Bahçeli bir eve sahip olanlar şanslı sayılabilir. Tabiatta olmaya fazla zaman ayıramayanlar en azından bahçelerinde biraz zaman geçirerek, sevdikleri çiçeklere dokunarak, koklayarak rahatlama imkânı bulabilmektedirler. Bahçeler hem yaz hem kış aylarında uygun bitki seçimi ve dekorasyon ile bakımlı tutabilmek mümkündür.

Büyük bahçeli bir eviniz olmasa da aynı keyfi uygun dekorasyonlar ve bitkilerle küçük bir bahçede de yaşayabilirsiniz. Bahçesi küçük olanlar onu nasıl güzelleştireceği hakkında fikir edinmek isteyebilirler. Küçük bahçeler için dekorasyon tavsiyeleri alarak bunlara uyduğunuzda, kendinizden de fikirler ilave ederek her fırsatta içinde olmaya can atacağınız şirin bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Bu tavsiyelerden biri bahçenizin etrafını çevireceğiniz, hoş bir renge boyayacağınız fazla yüksek olmayan ahşap bir çit veya alçak bir duvar olacaktır. Bir diğer tavsiye çimlendirilmiş alana ve kenarlara sıralayabileceğiniz rengârenk çiçek saksılarına yer vermektir. Yetiştirmek istediğiniz ağaçlar da çok uzun boylu olmamalıdır. Ortaya fazla büyük olmayan masa ve birkaç katlanabilir sandalye koyarak bahçenizin göz yormayacak şekilde düzenleyebilirsiniz. Dinlenirken su sesi de duymak isterim diyenler ortaya bir süs havuzu yaptırmaktansa köşelerden birine yerleştirmeyi deneyebilirler.

Huzur veren daha soft renklerin seçilmesi daha aydınlık bir görünüm kazandıracak, bakımı kolay ve hemen solmayacak, uzun süre dayanan çiçek ve bitkilerin seçimi bahçe bakımında işinizi kolaylaştıracaktır. Kullanılacak çiçeklerin de renklerinin birbirine uyumlu olması gözleri yormayacaktır. Bahçeniz küçük de olsa bakımıyla ilgilenirken zaman akıp geçiverecek, stresinizden de kurtulmuş olacaksınız.

 küçük bahçeler için öneriler › DEKOR CENNETİKüçük Bahçeler İçin Dekorasyon Fikirleri | Leylara - Her şey ...... Bahçe Dekorasyonu Küçük bahçeler için dekorasyon fikirleriKüçük bahçeler için 5 dekorasyon önerisikucuk havuzlar bahceler icin havuz fikirleri sus havuzu yuzme havuzu ...kucuk havuzlar bahceler icin havuz fikirleri sus havuzu yuzme havuzu ...kucuk havuzlar bahceler icin havuz fikirleri sus havuzu yuzme havuzu ...kucuk havuzlar bahceler icin havuz fikirleri sus havuzu yuzme havuzu ...

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz