Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Temmuz 2024

Elleri Gençleştirmek İçin Yöntemler

Elleri Gençleştirmek İçin Yöntemler

Hepimizin sorunu olan ellerimizi her zaman güzel görmek ve göstermek isteriz. Şimdi sizlere söyleyeceğimiz malzemelerle elinize maske yapabilir ve ellerinizin daha genç ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

elleri-genclestirmek-icin-yontemler

El Maskesi Malzemeleri

3 yemek kaşığı şeker

2 yemek kaşığı zeytinyağı

El Maskesinin Hazırlanışı

Bir kap için vermiş olduğumuz malzemeyi karıştırdıktan sonra elde ettiğiniz maskeyi elinize sürdükten sonra biraz bekletip daha sonra elinizi streç film ile sardıktan sonra 10 ve ya 15 dk.da böyle bekletip ılık su ile ellerinizi yıkayabilirsiniz.

Ellerde Oluşabilecek Hacim Kaybı

Biz insanlar yaşlandıkça el dokularında hacim kaybı olur. Cilt altındaki yağ tabakası incelir ve her 10 yılda bir doku  % 7  daha ince bir hal alabilir. Bu sonuçtan dolayı da damarlar ve lifler daha görünür bir şekle geliyor. Kaybedilen hacmi kazanmak için kaybolan hacim tedavi süreci az ve ya çokluğuna göre 15-30 dk. Kadar bir tedavi ile geri kazanılabilir. Eğer hemen tedaviye başlarsanız % 80 iyileşme oranı olabilir. Birkaç günde ise kesin bir sonuç alabilirsiniz.

Ellerdeki Cilt Değişimi

Bir doktor yardımı ile kullanacağınız glikolik asit ürünü ile ciltdeki lekeleri azaltabilir ve bir yandanda cildin genel dokusunu canlandırabilirsiniz. Cilt temizleyici ürünler ile cilt esnekliğini arttırabilir ve cilt yüzeyindeki problemleri giderebilirsiniz. Bunları yapmadan önce mutlaka bilir bir hekime başvurarak tavsiye almalısınız. Böylelikle sizde güzel ve canlı ellere kavuşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz