Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Haziran 2024

Benim Beyaz Gelinliğim

Benim Beyaz Gelinliğim

Her bir kızın hayalinde bir gelinlik modeli vardır. Geçenlerde arkadaş için gelinlik modellerine bakıyordum. Baktığım gelinliklerin arasında beğendiğim modeller oldu ve onları seçip sizinle paylaşmaya karar verdim.Ümit ediyorum ki, bu gelinlikleri beğeneceksiniz.

en-guzel-gelinlikler-2015

Bu gelinliğin göğüs kısmı yoğun taşlarla bezenmiştir. Gelinliğin eteği kabarık tülden, aşağı bölümde ise güpürün üzerinde taşlar var. Bence çok güzel bir gelinliktir.

en-guzel-gelinlikler-2015-1

Göğüs bölümü, etek sade ve zarif güpürden yapılmıştır. Etek ve nispeten kabarıktır. Bence tercih edilebilir bir gelinlik modelidir.

en-guzel-gelinlikler-2015-2

Göğsü yoğun taşlardan, eteği ise kat kat tülden dikilmiştir.Sade bir gelinliktir. Bu modeli genel anlamda kilolu gelinlerimiz de kullanabilir, çünkü bu gelinlikte şişkinlik bel bölümden başlıyor.

en-guzel-gelinlikler-2015-3

Arkası uzun gelinlikleri seven bayanlar bu modeli tercih edebilirler.

en-guzel-gelinlikler-2015-4

Bence bu gelinlik birçok kızın zevkine uygundur.

en-guzel-gelinlikler-2015-5

Eteği balık biçiminde olan gelinlikleri tercihen risklidir. Çünkü bu tarzda olan gelinlikler her vücut yapısına yakışmaz. Bu tür gelinlikler sadece uzun boylu ve sıska hanımlarımız için güzel bir seçim olabilir.

en-guzel-gelinlikler-2015-6

Bu gelinliğin şekli bana tavus kuşunu hatırlattı.

en-guzel-gelinlikler-2015-7

en-guzel-gelinlikler-2015-8

en-guzel-gelinlikler-2015-9

en-guzel-gelinlikler-2015-10

Haberi hazırlarken kapalı hanımlarımızı da unutmadım. Onlar için de gelinlikler buldum. Kapalı hanımlar genellikle basit gelinliklere üstünlük verir. Çoğu basit beyaz atlastan olur.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz