Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 23 Temmuz 2024

YENGEÇ ve BAŞAK GENEL BURÇ ANALİZİ

YENGEÇ ve BAŞAK GENEL BURÇ ANALİZİ

Yengeç burcu arkadaşlık ve aşk ilişkilerinde başak burcundaki insanlarla iyi anlaşmaktadır. Başak burcu aylık yorum ve yengeç burcu aylık yorum sayfalarından edindiğimiz bilgilerle genel burç analizinde bulunabiliriz. Birbirlerindeki arası uyumu kolaylıkla takip edip edebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri

 

Yengeç burcu erkeği aşk, iş ve sosyal hayatlarındaki insanlarla oldukça uyumlu bir haldedir. Karşısındaki insana kendini özel hissettirecek davranışlarda ve sürprizlerde bulunurlar. Hayatlarında sevgiden önce saygı özelliği gelmektedir. Başlarına ne olay gelirse gelsin iyimser bir tutum sergilerler. İnsanları kırmaktan çekinirler. En belirgin özellikleri oldukça utangaç halleridir. Özellikle sevdiği kişilere karşı iki kelimeyi bir araya getiremezler. En nefret ettikleri durum ise kendilerine yalan söylenmesidir. Onlar için yalanın büyüğü ya da küçüğü olmaz. Küçücük bir yalanınızda bile sizinle konuşmayı kesebilirler. Fiziksel özelliklerine çok fazla önem vermezler. Bu dağınık ve paspal halleri bazı burçlara çekici gelebilirler. Özellikle boğa veya başak burcu kadını bu stilinden oldukça hoşlanabilir.

 

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

 

Yengeç burcu kadını, yengeç burcu erkeği ile birçok ortak noktası vardır. Her ikisinde hayata bakışı ve duruşu aynıdır. Yengeç burcu kadını fiziksel özellikleri ile yengeç burcu erkeğinden ayrılmaktadır. Yengeç burcu kadının çene yapısı diğer burçlar tarafından dikkat çekebilir. Çene yapıları doğuştan mükemmellerdir. Yengeç kadını genellikle güler yüzlüdür. Gülmek kendisine çok yakışır. Ten renkleri çok açık olduğundan bronzlaşamazlar. Güzel fiziksel özelliklerinin yanında da giyim kuşamına oldukça dikkat eder. Giyim konusunda en tarz kadınlar yengeç burcuna sahiptir. Yengeç burcu kadını yengeç erkeği gibi evcimendir. Ev yaşantısına düşkünlerdir. Bir yengeç burcu kadını çok sıcakkanlıdır. Bir ortama girdiğinde samimi halleri ile hemen kendisinden söz ettirirler. Yalan konusunda yengeç burcu erkeklerinden geri kalmazlar. Sizin en ufak yalanınızı yakaladığında hayatınızdan çıkarırlar. Yalan konusunda çok fazla ilişkisini bitirmiştir.

 

Yengeç burcu kadının aile hayatı oldukça kuvvetlidir. Hatta küçüklükten beri tem amacı iyi bir eş ve iyi bir anne olabilmektir. Aile yaşantısında geleneklerine bağlı bir tutum izlemektedir. Alışkanlıkların vazgeçemeyecekmiş gibi gözükse de anne olduğunda çocukları için çoğu şeyden vazgeçmektedir. Bencil olmadıkları için eşini ve çocuklarına her zaman öncelik vermektedir.

 

Başak Burcu Erkeği Özellikleri

 

Başak burcu erkeği için saygı şarttır. Sevgisini bitirdiği insanlara bile saygısı hala devam eder. Karşıdaki kişinin de kendi ile aynı davranışları sergilemesini isterler. Başak burcu erkeği kadınına nazaran daha az titizdirler. Takıntı haline gelmemiştir ama titiz, temiz olmaya dikkat ederler. Başak burcu erkeği oldukça hassaslardır. Kendileri çok hassas olduğundan karşısındaki insanları da kırmaktan korkarlar. Başak burcu erkeği evlilik konusunda en uyumlu olarak yengeç burcu kadını seçebilir. İkili arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Hatta bu ilişkileri genellikle evlilikleri ile sonuçlanabilir. Yengeç burcu kadının akıllı, duygusal ve romantik olması başak burcu erkeğinin oldukça dikkatini çekmektedir. Başak burcu erkeği âşık olduğu zaman sadık ve sahiplenici olmaktadır. Başak burcu aylık yorum sayfamızdan daha detaylı özelliklerini öğrenebilirsiniz.

 

Başak Burcu Kadını Özellikleri

 

Başak burcu kadının en belirgin olumlu özelliği organize etme becerisinin yüksek olmasıdır.

Bu özelliğinin toprak burcu grubunda olması sağlamaktadır. Toprak burcu grubunda olması onlara ayrı bir ışıltı katmaktadır. Dürüst ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Kendilerinin kırılmaması için fazla özen gösterebilirler. Başak burcu kadını kırılmamak için bazı ilişkilere hiç başlamayabilir. Başak burcu kadını oldukça detaycıdır. Her şeyi inceliğine kadar öğrenmek isteyebilirler. Bu huyu yüzünden aile ve iş hayatı olumsuz etkilenmektedir. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenmek istemesi onun yanlış anlaşılmasına sebep verebilir. Sanki karşıdaki insana şüphe ve güvensizlik duyuyormuş gibi hissedilebilir. Başak burcu kadının temizlik, düzen ve titizlik takıntısı bulunmaktadır. En ufak detaylara bile takılması bazı durumlarda kendini ruh hastası yapmaktadır.

Dışarıda gezmek yerine evde vakit geçirmeye bayılırlar. Bu özelliğe sahip olması yengeç burcu erkeği ile fazla iyi anlaşmasını sağlar. Hele bir de çocuğu olursa asla evden adımını dışarıya atmazlar. Anne olan yengeç burcu kadını çocukları için en iyisini ister. Çocuklarını bir mükemmeliyetçi olarak yetiştirebilir. Çok evhamlı bir yapıya sahip oldukları için çocuklarına fazla baskı kurabilir.

 

 

Sitemizin adresi ile birlikte sizler de dilediğiniz burç özelliğini ve haftalık burç yorumları ile aylık burç yorumlarını kolay bir şekilde dilediğiniz zaman burada bulabilirsiniz. Astroloji ile ilgisi olan kişilerin keyif alabileceği ve oldukça profesyonel bir şekilde hazırlanmış olan sayfamız ile birlikte sizler de her zaman astroloji ve burçlar ile alakalı destekleri alabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz