Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 06 Aralık 2023

Messi: Zor Günler Geçirdim Ama Şu An İyiyim

Messi: Zor Günler Geçirdim Ama Şu An İyiyim

Geçtiğimiz yaz sezonunda Barcelona’dan ayrılacağı konuşulan ancak kulübü tarafından gönderilmeyen, zorla takımda tutulan Messi, o günleri, neler yaşadığını ve neden gitmek istediğini anlattı.

Barelona’nın Arjantili yıldız futbolcusu Lionel Messi, yaz döneminde geçirdiği kötü günleri geride bıraktığını ve şu an tamamen oyununa ve şampiyonluğa odaklandırğını belirtti. ucansupurgedernegi.com

Messi: Savaşmak İstiyorum

İspanyol televizyon kanalı olan La Sexta’ya konuşan Arjantili yıldız futbolcu Messi,”Yazın çok kötü zamanlar geçirdiğim doğru. Gerçek şu ki bugün iyiyim. Bugün iyiyim ve önümdeki her şey için ciddi bir şekilde savaşmak istiyorum, heyecanlıyım. Kulübün her anlamda zor bir dönemden geçtiğini biliyorum.” açıklamasını yaptı.

Geçtiğimiz transfer sezonunda neredeyse Barcelona’dan ayrılma durumuna gelen yıldız futbolcunun Barcelona’daki geleceği hala belirsiz. 33 yaşındaki Arjantinli yıldızın Barcelona ile sözleşmesi 20-21 sezonunun sonunda bitiyor. Manchester City ve Paris Saint Germain gibi devlerin Messi’yi istediği biliniyor. Fakat diğer bir yandan, sezon sonunda yeni bir başlangıç seçimi olacak, başkanı değişecek Barcelona süper yıldızı Messi’nin sözleşmesini yenilemek ve takımda tutmak istiyor.

Bu sezon her ne kadar söylentiler olsa da, kötü durumda olan Barcelona takımının yıldızı, eski yıllarda olduğu gibi bu sezonda takımına katkıda bulunuyor. Bu sezon 17 resmi maça çıkan Arjantinli yıldız Messi, 9 gol attı ve 2 asist kaydetti.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz