Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 21 Mayıs 2024

Fenerbahçe İhlal Kararına Twitter’dan Cevap Verdi

Fenerbahçe İhlal Kararına Twitter’dan Cevap Verdi

İzmir’de oynanan Göztepe ile Fenerbahçe takımlarının mücadelesinin yankısı sürüyor. Sahada verilen mücadele şimdide saha dışında sürüyor. Yöneticilerin yapmış olduğu açıklamalara yenileri ekleniyor. Göztepe’nin kazanmış olduğu penaltıda Altay’ın kalesinden fazla çıkması nedeniyle iptal edilen penaltı kararı eleştiri oklarının hedefi oldu. Kulüp yetkilileri ve taraftarı bir önceki hafta yaşanan penaltı pozisyonunu gündeme getirdi. Emre’nin penaltısı iptal edilmezken, bu hafta yaşananların arından henüz sular durulmadı. İhlal kararına yanıt bu sefer sosyal medyadan geldi. Kulübün resmi organları aracılığı ile yapılan paylaşımda asında bir ihlalin olmadığı ve çift taraflı kararların verildiği savunuldu. Betpas farkını doyasıya yaşamanın tam zamanı.

Animasyonlu Görüntüler İle Cevap Verildi

Maçın ardından yöneticilerin bu duruma nasıl bir tepki vereceği merak konusu oldu. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerin ardından ise gündemde en çok konuşulan konu haline geldi. Telif hakları sorunu ile karşılaşmamak için sahada yaşananların görüntüsü animasyonlu bir şekilde verildi. Twitter üzerinden yapılan açıklamaya binlerce destek geldi. Şimdi ise TFF yetkililerinin konu hakkındaki görüşlerine gözler çevrildi. O cepheden nasıl bir sonucun çıkacağı bekleniyor. Gelecek görüş kararı ve sonucu değiştirmeyecek olsa bile gelecek maçlar adına hamlelerin yapılması isteniyor. Ataların bir kez daha tekrarlanmaması için yapılacak çalışmalar bekleniyor. Hakem kararları bu yılda en çok konuşulan konular arasındaki yerini almış oldu.

Eleştiri Oklarının betpas Hedefi Yeniden TFF Oldu

Görüntüler ile itirazlar yapılmaya sürüyor. Kulübün resmi sosyal medya organı tarafından paylaşılan görüntüler binlerce paylaşım almaya devam ediyor. Şampiyonluk isteyen Fenerbahçe puan kaybederken, gelecek maçlara daha iyi bir hazırlık süreci için çalışmalar yapılıyor. Kaybedilecek olan puanlara artık tahammül kalmazken, ara transfer dönemi çalışmaları da hız kazandı. Takıma dahil edilecek olan isimlerle beraber performansın artırılması hedefleniyor. Bir an önce liderlik koltuğunun yeni sahibi olabilmek içinde büyük çaba sürüyor. Performansını yükseltmek isteyen Ersun Yanal, bazı oyuncular için özel çalışma programı hazırladı. Yoğun maç takviminde sakatlık sorunu ile de karşılaşmak istemiyorlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz