Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Haziran 2024

Bağırsak Temizliği İle Toksinlerden ve Parazitlerden Kurtulun

Bağırsak Temizliği İle Toksinlerden ve Parazitlerden Kurtulun

Ender Saraç’ın kilolu kişiler üzerinde yaptığı bir araştırmayla, kişi bağırsağında bulunan parazit ve toksinlerden dolayı kilo veremiyor. Kilo verebilmek için şartlardan bir tanesi de bağırsak temizliğidir. Bağırsak temizliği ise bağırsaklarda mevcut bulunan parazit ve toksinlerin vücuttan arındırılması olayıdır.

Eğer evde işe gitmediğiniz herhangi bir gününüz varsa bu uygulamayı kendinizde de deneyerek bağırsak toksinlerinden ve parazitlerinden kurtulabilirsiniz.

Öneriler:

  • Öncelikle 3 yemek kaşığı saf hint yağını için. Çok acıkana kadar hiç birşey yemeyin. Bol miktarda su için. İçtiğiniz suyun daha evvelden kaynatılmış ve ılık olması gereklidir.
  • Eğer aşırı miktarda acıktıysanız ballı ve limonlu ılık su veya sulandırılmış ayranı tüketebilirsiniz. Eğer acıkma duygunuz daha da yükseldiyse sebze çorbası, gazı uçurulmuş maden suyu ya da komposto içebilirsiniz.

Yaptığımız bu uygulama özellikle kabızlık sıkıntısı çekenlere de iyi gelecektir. Özellikle bağırsaktaki toksinlerin temizlenmesi ile kendinizi çok rahatlamış hissedeceksiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz