Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Temmuz 2024

Salonunuzda Çiçekler Açtıracak Dekorasyon Önerileri

Salonunuzda Çiçekler Açtıracak Dekorasyon Önerileri

 

Evde en çok kullandığımız alanların başında gelen salonlar bazen bize sıkıcı gelmeye başlar. İşte bu sıkıcı geldiği zamanlarda salon dekorasyon fikirleri sizin de işine yaracak küçük detaylar ile bu alanları daha ferah bir hale getirir. Bu noktada son zamanları trendi olan çiçek desenli ürünler çok moda. Bunların en başında gelen çiçekli kanepe modelleri ilk tercihiniz olabilir. Bunun dışında canlı çiçekler kullanarak salonunuzda güzel görünümün dışında güzel kokuları ile salon dekorasyonuna farklı bir hava katacak.

Salon dekorasyon fikirleri aksesuar

Salonlarınızda mobilyaların dışında duvarları da çiçek desenli duvar kağıtları ile süsleyebilirsiniz. Duvar kağıtlarını seçerken büyük desenli duvar kağıtları değilde daha küçük çiçek desenli olanları seçerseniz daha sade olur ve gözleri yorucu etkiyi azaltmış olursunuz. Bunların dışında mevcut koltuk takımızı değiştirmek yerine çiçek desenli yastıklar ile bütçenizi yormadan düşük bütçe ile salonunuzun dekorasyonuna renk katmış olursunuz.

Mobilya ve duvar kağıtlarının dışında küçük aksesuarlar ile mevcut salonunuza çiçek desenli bir dekorasyon sağlamış olursunuz. Duvarlara küçük saksılarda canlı çiçekler. Duvara canlı çiçek yaprakları ile süsleyerek evinize bahar havası katabilirsiniz. Salon dekorasyonu ev dekorasyon konusunda en çok dikkat etmenizi gerektiren yerlerin en başında geliğini unutmayın.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz