Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Temmuz 2024

Saçı Çabuk Uzatmanın Birkaç Basit Yolu

Saçı Çabuk Uzatmanın Birkaç Basit Yolu

Saçları çabuk uzatmak için doğru yöntemler uygulanmalıdır. Sizde saçlarınızı çabuk uzatmak istiyorsanız birazdan vereceğimiz yöntemler ile daha uzun ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz.

  • B3 vitamini ve E vitamini alarak saçlarınızın daha çabuk uzamasını sağlayabilirsiniz. Bu vitaminler saçları nemlendirir ve saç köklerini sağlamlaştırır ve saç dökülmesini önler.
  • Hardal tozu ile saçları uzatmak iyi bir seçenektir. Hardal ile yapacağınız uygulama saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırmaya yarar. Hardal tozunu suya karıştırarak saç köklerine sürülür. Sürdükten sonra 15 ve ya 60 dk. Kadar beklettikten sonra saçları yumak haline getiriniz. Ayrıca bu malzemenin içine yumurta sarısı ve ya bitki yağları ilave edebilirsiniz. Bu uygulamaya hafta da 1-2 kez uyguladıktan sonra ortaya çıkan farkı göreceksiniz.
  • Zeytin yağını saç diplerine uygulayarak saçlarınızı daha çabuk uzatabilirsiniz. Zeytin yağı saçlarınızı güçlendirir ve saç artımına sebep olur. Hafta da en az bir defa zeytin yağını saç dipleri ve saç komplesine uygulayarak saçlarınızı daha çabuk uzatabilirsiniz.
  • Saçlarınızı uzatırken hususi detoks tahripli şampuanlardan uzak durmalısınız. Ayrıca saç derinize uygulayacağınızı yöntemi sizin için hangisi daha uygunsa onu tercih etmelisiniz.
  • Tüm bunlardan önce kesin ve daha net bir sonuç istiyorsanız bu uygulamalardan önce alerjik olmamak için doktor tavsiyesinde hareket etmeniz sizin için daha uygundur.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz