Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 20 Nisan 2024

Natura Sırt Hareketli Ahşap Bakım Masası

Natura Sırt Hareketli Ahşap Bakım Masası

Yerli sedye üreticilerinden ProBed olarak vücut bakım sedyeleri kategorisinde de siz değerli müşterilerimiz için en işlevsel ve kaliteli ürünleri üretmekteyiz.

Cilde vücut bakım ürünleri ile olduğundan daha sağlıklı ve hoş bir görüntü kazandırılır. Vücudun da tıpkı yüz gibi belirli bakımlara ihtiyacı vardır. Bu bakımların yapılmaması durumlarında belli başlı sorunlar açığa çıkacaktır. Vücudun nelere ihtiyaç duyduğunu bilerek vücudun bakımını en doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu bilinç ile beraber vücut bakımlarınızı gerçekleştirmeniz büyük faydanıza olacaktır. Vücut bakımları gerçekleştirilirken oturma pozisyonu ve uzanılan alan konfor bakımından oldukça önemlidir. ProBed bakım sedyeleri ile konforlu bir bakım işlemini elde edebilirsiniz.

Vücut bakımı sedye üzerine yatılarak uzman kişi tarafından belirli ürünlerin kullanılması ile vücuttaki çatlakların giderilerek sağlıklı bir görüntü kazandırılmasıdır. Hem erkekler hem de kadınlar vücut bakımı için gerekli olan serumlar, losyonlar ve kürler yardımı ile uygulanmalıdır. Vücut bakımları aynı zamanda farklı ürünlerin bir araya gelmesi ile de kullanılabilir. Losyonlar, kremler vücut bakımı amacı ile kullanılan ürünlerdendir. Bu ürünler eczaneden temin edilebilir.

Natura sırt hareketli ahşap bakım sedyesi Efes ürününü ProBed olarak siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli şekilde ürettik. Leke tutmayan ve silinebilir özellikteki beyaz suni deri döşemeleri ile dikkat çeken ürün, antibakteriyel niteliktedir. Antibakteriyel olmasını oldukça önemlidir, kimse oturacağı bir sedyeden mikrop kapmak istemez. Opsiyonel olarak döşeme rengi değiştirilebilmektedir. Sırt kısmı ise bakım işlemine bağlı olarak kademeli şekilde istenen konuma getirilebilir. Yatak kısmında 6 santimetre kalınlığında deri kaplı sünger bulunmaktadır. Melamin kaplı beyaz renk mdf gövdeden imal edilmiştir. Ürünün gönderimi demonte şekilde sağlanır ve kurulumu oldukça kolaydır. Esneme yapmayacağından bakım esnasında gıcırdama yapmaz. Azami 180 kg taşıma kapasitesindedir.

Yerli bakım sedyesi üretici firmalarından biri olan ProBed müşterileri için kalite ve işlevselliği bir araya getirmekte. ProBed olarak müşterilerimizin geri dönüşlerine ve isteklerine önem veriyor, kullanım kolaylığını sağlamak amacı ile çalışmalarımıza her geçen gün yenisini ekliyoruz. Siz değerli müşterilerimize en iyi satın alım deneyimini yaşatmak ana misyonumuz.

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz