Mutfak Yenilemede Çarpıcı Fikirler

Mutfak Yenilemede Çarpıcı Fikirler

Mutfağınızı yenilemek istiyorsunuz, ancak yenileme fikrinizin sizi maddi külfete sokacağını bildiğiniz içinde cesaret edemiyorsunuz. Düşük maliyetlerle mutfağınızı yenileme şansına sahipsiniz. Mutfak yenilemede çarpıcı fikirler oldukça fazla. Yapacağınız yeni düzenlemelerle ve biraz hayal gücüyle çok düşük maliyetle mutfağınıza yepyeni bir hava katabilir ve daha ergonomik kullanımını sağlayabilirsiniz.

İlk yapmanız gereken mutfağınızdaki, özelliklede tezgâhınızın üzerindeki fazlalıklardan kurtulmak. Dağınık bir mutfak her zaman sıkıcı bir görünüm yaratır. ve aynı zamanda sizin çalışma alanınızı daraltır. Mutfak dolaplarınızla ve mutfak mobilyalarınızla aynı tonlarda duvara monte edeceğiniz bir raf tezgâhınızı rahatlatmak anlamında size çok yardımcı olacak. Rafları mutfağınızla uyumlu aksesuarlarla tezgâh üstünü rahatlatarak kullandığınızda ortaya şık ve sade bir görüntü çıkacaktır. Kullandığınız aksesuarlar işinizi çok kolaylaştıracak.

Dolap kapaklarınızı sökerek sürgülü kapılar yaptırmanız mutfağınızı hem daha ergonomik kullanmanızı, hem de şık bir görüntü kazanmanızı sağlayacak. Eğer mutfak dolabınızın kapaklarınızı değiştirmek istemiyorsanız, dolaplarınızın kapak tutacaklarını değiştirebilirsiniz. Emin olun şık bir kapak tutacağı mutfağınızı çok değiştirecek. Ayrıca dolap kapaklarınızın üzerine yapıştıracağınız stickerler mutfağınıza neşe katacak. Dolap kapakları için farklı bir seçenekte dolap kapaklarınızı boyamak olabilir.

Duvarlarınızda çiçek desenli, açık renkli duvar kâğıtları kullanarak mutfağınızı daha aydınlık ve ferah bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Mutfağınızda eğer masa kullanıyorsanız, seçtiğiniz masa örtüsü, sandalye yüzü mutfağınızı cıvıl cıvıl bir havaya büründürebilir. Yapacağınız küçük dokunuşlarla, küçük güncellemeler ile ve biraz yaratıcılıkla mutfağınızı baştan yaratabilirsiniz.

 

  • Share post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir