Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 23 Temmuz 2024

Lavabo Dekorasyonu

Lavabo Dekorasyonu

Lavabo Dekorasyonu

Bir banyo ya da tuvalete girdiğinizde ilk göze çarpan aksesuar lavabolardır. Özellikle banyolar günün tüm yorgunluğunu attığınız ve ferahladığınız ortamlar olduğu için estetiği ve görünüşü de en az kullanımı kadar önemlidir. Lavabolar için tasarlanmış birçok seçenek vardır. İster ahşap, ister cam veya mermer olsun zevkinize göre dekorasyon ürünleri seçerek banyonuzu evinizin en güzel nadide bir köşesi haline gelmesini sağlayabilirsiniz.

Banyo ve tuvaletler eskilerde kapı arkalarında olurdu fakat günümüzde artık görsel ve estetik dekorasyonlarla süslediğimiz ve en az evin diğer bölümleri kadar gözdesi olan bir bölümüdür.

Klasik alışılmış lavaboların yanında farklı şekil ve renklerde lavabolar, boş bir köşeniz varsa köşe lavaboları da sizin için alternatif bir seçenek olabilir. Lavaboları tamamlayan diğer bir aksesuar da banyo dolaplarıdır. Genelde lavabonun ya altında ya üstündedir. Hatta her ikisinde de olabilir. Bu dolapları bir de mumlar ve biblolarla tamamladığınızda banyonuzu şık bir görüntüye kavuşturmuş olursunuz.

Desenli lavabolar tarihin ve sanatın mistik havasını banyonuza taşır. Lavabolar üzerine işlenen özel taşlar da ortama farklı bir o kadar da etkileyici bir hava katar.

Özel tasarımlı ya da el yapımı, seramik lavabolar, detaylı el emeği göz nuru bir işçilikle farklı bir konsept ortaya koyuyor. Çini desenli lavabolar ise Osmanlının o ihtişamlı tarihini ve nostaljisini evinize taşır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz