Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 23 Temmuz 2024

Küçük Evler İçin Çözümler, Mobilya Seçimi Ve Küçük Evlerde Dekorasyon

Küçük Evler İçin Çözümler, Mobilya Seçimi Ve Küçük Evlerde Dekorasyon

Küçük Evler İçin Çözümler, Mobilya Seçimi Ve Küçük Evlerde Dekorasyon

 

Mobilyalar, evinizin güzel görünmesini sağlayan şeylerdir. Doğru mobilya seçimleri ile, evinizi büyük ve daha enerjik gösterebilirsiniz. Evinizin tüm odalarını büyük göstermek için ayna kullanmanız avantaj sağlayacaktır. Aynalar evinize derinlik katar ve daha geniş görünmesini sağlar. Diğer bir tavsiye ise, salon takımınızı köşe takımı olarak tercih etmeniz. Bu hem yer avantajı sağlar hem de daha fazla kişiyi daha dar bir alan kullanarak ağırlayabilirsiniz.

 

Stüdyo daireler için, açılan koltuklar da avantaj sağlayacaktır. Kapandığında koltuk olarak kullanıp açıldığında yatak olarak kullanabilirsiniz. Yatak odanız da dar bir alana sahipseniz, çekyatlı yataklar tercih etmelisiniz. Fazla eşyalarınızı saklamanızı ve yerde tasarruf etmenizi sağlar. Küçük evlerde fazla eşya kullanmamanız önerilir. Bu durum evinizi daha kalabalık gösterir ve daha küçük görünmesine sebep olur. Yemek odanızda ise açılabilen masalar tercih edebilirsiniz. Kapandığında daha az yer kaplar, açıldığında ise daha fazla kişinin sığabileceği masalar olur. Küçük biblo ve kitaplarınızı koyacak yer bulamıyorsanız duvar rafları edinebilirsiniz. Tüm yapı marketlerinde bulabileceğiniz ve yapımı oldukça kolay olan bu raflar, hem dekoratif bir görünüm sağlar hem de yer avantajı sağlar.

 

Evin rengi de mobilyalar kadar önemlidir. Dar odalarda kullanacağınız renkler odanın daha dar ve kasvetli görünmesini sağlayabilir. Bu görüntünün oluşmaması için açık ve canlı renkler tercih etmelisiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz