Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 23 Temmuz 2024

İpe Dizili Bayrak

İpe Dizili Bayrak

Özellikle seçimler öncesi sokakları kaplayan ipe dizili bayraklar firma açılışları sırasında da kullanılan bir reklam malzemesidir. Caddelerde müthiş bir renklenme yaratırlar. Çok sayıda küçük bayrağın dizilmesiyle yapılan bu ürün firmamız tarafından sık sık hazırlanır. Alıcıya düşen ipe dizili bayrak tanıtımını mümkün olan en iyi yerde yapmak, en iyi konumda asabilmektir.

 

İmalat Özellikleri

Ürünlerin imalatında dış etkilere dayanıklı olması esas alınır. Rüzgara ve ışığa dayanıklı malzeme kullanılır. Grafik tasarımını isteğe bağlı olarak siz de yapabilirsiniz. Bu özel tasarımlarda az şekil kullanmaya dikkat ediniz. İpe dizili bayrakların genişliği küçük olacağı için net bir tasarım iyi sonuç verecektir. Sonuçta en bilinen figürleri kullanın, propaganda malzemesi hazırlıyorsunuz.

 

Seçim Zamanlarının Süsüdür

Aynı zamanda kutlama davetleri içinde bu ürün kullanılabilir. Kutlama yapılacak mekana hareketlilik katacağı muhakkaktır. Digital ve empirme baskı yöntemleri ile siparişiniz hazırlanacaktır. Konu ile ilgili ayrıntılar www.baskiseli.com adresinden öğrenilebilir. Siparişlerinizi özellikle seçimlerden birkaç ay önce vermeniz zamanlama açısından faydalıdır. Bu ürünün fiyatları diğer bayrak çeşitlerine göre daha uygundur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz