Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 15 Temmuz 2024

İngilizce Mülakat Hazırlık

İngilizce Mülakat Hazırlık

İngilizce mülakatta neler sorulur? Eğer firmaya iyi seviyede İngilizce bilen elemanlar almak istiyorsanız, kolay ve sektör ile alakalı olmayan sorular size yardımcı olmaz. Bu durumda sonraki zamanlarda personel için İngilizce eğitimi alınması gerekebilir. Böylece yeni masraflar ortaya çıkar. Ayrıca personellerin uluslararası bir faaliyette iletişim sorunu yaşaması bir firmayı da kötü tanıtır.

Eğer işe alım sürecinde İngilizce mülakatı daha iyi ve verimli şekilde gerçekleştirmek, böylece İngilizceyi yetkin şekilde bilen, koşuşan kişileri tespit etmek istiyorsanız IM size en iyi sonuçları teklif etmektedir.

Firma 53 farklı alan için özel çözümler sunar. Böylece hangi sektör olursa olsun, kendine en uygun personeli bulmaya yardımcı olur.

IM Sınavları Ne Kadar Güvenli?

IM İngilizce mülakat hazırlık yaparken firmaların sorumlularına 16 haneli bir anahtar verir. Bu aday ile paylaşılmakta, bunun üzerinden sınava girilmektedir. Tek kullanımlık olduğu için tekrar erişim yapılamaz.

Sınavın başlangıcından sonuna kadar 6 saniyede bir fotoğraf çekilerek kaydedilir. Böylece adayların kopya çektiğine dair soru işaretleri de ortadan kalkar. Bunun yanı sıra ekstra bir pencere, sekme de açılamaz. Eğer açması durumunda otomatik bir şekilde sınav bitirilerek geçersiz sayılır.

Anahtar bir kerelik olduğu için böylece ikinci kez giriş de yapılamaz. Bunların dışında her bir alan için adaylara tanınan belirli bir süre de vardır.

Sınav Soruları Nasıl?

IM tarafından hazırlanan İngilizce mülakat hazırlık soruları sadece 53 farklı alanda değildir. Bir pozisyona birden fazla kişi başvurmuşsa her birine ayrı sınav soruları verilir. Bu nedenle çok varyasyonlu bir yapısı vardır. İçerik, yazılım tarafından soru kümelerinden otomatik bir şekilde seçilir. Ancak her adaya sorulan sorular eşit bir zorluğa sahiptir.

Tüm sorular da Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi temel alınarak hazırlanır. Böylece değerlendirme daha verimli bir şekilde yapılabilir.

Böylece IM, firmalara İngilizce mülakat ve sınav aşamasını güvenli bir şekilde tamamlamasına yardımcı olur. İnsan Kaynakları Departmanı, sistemi 7 gün 24 saat kullanabilmekte, anahtar talep edebilmektedir. Böylece kesintisiz bir hizmeti vardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz