Fixmekan.com adresinde iyi vakitler dileriz. 30 Eylül 2023

Galatasaray’da Seçim Karmaşası Sürüyor

Galatasaray’da Seçim Karmaşası Sürüyor

 

Galatasaray Spor Kulübünde başkan seçimlerinde yaşanan olayların yankıları halen devam ediyor. Şu anki Başkan Burak Elmas’ın mali yönden ibra edilmemesinden dolayı seçime gitmesi gereken sarı kırmızılı kulüpte yaşananlardan sonra seçim tarihi ileri atılmıştı. Tivibu Spor’ da bazı açıklamalarda bulunan spor muhabiri Metin Karabaş Galatasaray seçimi ile ilgili konuştu.

Seçim Kesin Olur Diyen Yok

11 Haziran tarihinde olağanüstü seçime gitmeye hazırlanan Galatasaray’da her kafadan başka bir ses çıkıyor. Önceki seçim mahkeme kararı ile iptal edilmişti. Başkan adaylarının açıklamaları ve iptal edilen seçimden sonra Başkan Burak Elmaz 11 Haziran’ı işaret etti ve seçim olacak dedi. Spor muhabiri Metin Karabaş’ın aktardıklarına göre ise Galatasaray’da camia içinde kesin seçim olacak algısı halen oluşmamış. Muhabirin aktardıklarına göre seçim havasında olmayan bir Galatasaray’ın varlığı halen söz konusudur. Önceden kararlaştırılan seçim tarihine yapılan itirazdan sonra yasak gelmesi ve iptal edilmesinin etkileri Galatasaray’da halen yankılanıyor.
deneme bonusu veren siteler

Tekrar Bir İtiraz Gelebilir

Herhangi bir kişinin itirazından sonra iptal olabilecek bir seçimin beklendiğine işaret ediliyor. Galatasaray’da en rahat kişinin ise futbol takımı teknik direktörü Torrent olduğu gözlendi. Torrent’in her halükarda kârlı çıkacağı ve kim gelirse gelsin devam etmese de tazminatının ödeneceği kesin olarak anlaşmada yer alıyor. Bu kapsamda Galatasaray’ın zorlu günlerinden sonra yola nasıl devam edileceği ve Başkan seçiminin iptal edilme olasılığı halen devam ediyor.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz